şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Aura Pera

Aura Pera, atmosferiyle diğerlerinden ayrılan, Beyoğlu’nun pozitif aurasının toplandığı bir mekan. Servis, mutfak ve müzikten oluşan 3’lü halkanın her birinde üst kalitenin hedeflendiği mekan, bar, kafe-restoran, oyun salonu ve terasıyla 4 katta hizmet veriyor. Etkileyici iç tasarımıyla dikkat çeken Aura Pera, kaliteli müziği, seçkin pub mönüsü, zengin içki seçenekleri, hareketli oyun salonu ve konuklarını kentin boğucu havasından uzaklaştırıp bir vahaya taşıyan terasıyla size küçük mutluluklar vaat ediyor

Aurapera’nın 1.katı bar olarak tasarlandı.Özel tasarlanmış krem rengi deri koltuklar veya barın etrafını çevreleyen deri kaplı bar sandalyelerine oturma konusunda tercih sizin.Arzu edenler bu kattan itibaren yankılanmaya başlayan Aurapera’nın seçkin müziklerini ayakta dinleyip sabahın erken saatlerine kadar dans edebilirler.Ayrıca bu katta barın zengin içki ve kokteyl mönüsünden seçtiklerinizi samimi bir ortamda yudumlayabilirsiniz.

Aura Pera’nın 2. katı kafe ve restoran olarak hizmet veriyor. Minimalist dekorasyon ve ışığın büyük uyum içinde olduğu bu katta öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz gibi, buraya sadece bir kahve içmek ve gazete okumak için de uğrayabilirsiniz. Bu kat gecenin ilerleyen saatlerinde dans ve eğlence mekanına dönüşüyor.

Aura Pera’nın terası, diğer katlardan oldukça farklı bir havada tasarlanmış. Burada kendinizi başka bir kentte, hatta başka bir ülkede sanmanız işten bile değil. Görenlerin küçük Bodrum dediği teras, bir Akdeniz barı şeklinde tasarlanmış ve geceleri mumlarla aydınlatılıyor. Terasın en dip kısmı “U” şeklinde, beyaz minderli oturma grubu olarak tasarlandı. Barı çevreleyen özel tasarlanmış ahşap bar sandalyeleri, beyaz minderleriyle hem konfor, hem de sohbet arayanlar için. Yemek yemek veya baş başa kalmak isteyenler ahşap masaların çevresinde oturmayı tercih ederken, terasın bir ucunda, hoparlörlerin etki alanı dışındaki banklarsa özellikle sohbet severler için.

Hafta içi 12:00 – 03:00 haftasonları 15:00 – 05:00 saatleri arasında hizmet veren Aurapera’ya giriş haftasonları ücretlidir.Tüm kredi kartları geçerlidir.

İstiklal Caddesi
Balo Sokak No: 24
Taksim İstanbul
Tel : 0 212 245 56 16
Fax : 0 212 245 56 13
Web Sitesi: http://www.aurapera.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.