şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Grissino

2003 yılında Güneşli'de açılan restaurantımız GRISSINO'da ilk günkü titizlik ve lezzetle siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilenmiş mönümüz, huzurlu dekorasyonumuz ve zengin şarap seçeneklerimizle klasikleşme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz…

Grissino Restaurant'ın Güneşli'de bulunması sizi sakın aldatmasın, çünkü Grissino gerek minimalist dekorasyonu, gerek kullandığı kaliteli ürünleri ile klasik bir İtalyan restaurantıdır. Artık öğlen ve akşam yemekleriniz daha keyifli olacak!.. Çünkü Grissino deneyimli mutfak kadrosu ile size en leziz tatları sunmayı vaad ediyor. Mönümüzde bulunan salatalar, ev yapımı taze makarnalar, odun fırınında yapılan ekmekler ve pizzalar beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir.

Restaurantımız 80 kişilik oturma kapasitesi ve deneyimli personeliyle, özel partilerinizde ve iş yemeklerinizde sizleri ağırlamaktan gurur duyacaktır. Yazın bahçemizin ferah atmosferinde stresten uzak keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Saat 12:00 de açılan restaurantımızın mutfağı 22:00'ye kadar hizmet vermektedir, arzu ederseniz Amerikan barımızdan veya şarap mönümüzden seçeceğiniz içkinizle gecenizi uzatabilirsiniz.

Eğer Grissino'ya öğle yemekleri için gelmeyi düşünüyorsanız , önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Zira öğlen saatlerinde boş masa bulmak bir hayli zor.

Güneşli Bağlar Mahallesi, S-Plaza N0:111
Esenler İstanbul
Tel : (212) 489 20 00
Web Sitesi: http://www.grissino.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.