şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Nishfish

İş ortamının yoğunluğu içinde veya alışveriş esnasında balık yeme zevkinden mahrum kalmak istemeyen balık severlerlere müjde!
Nishfish balık restoranı 24 aralık 2007’de City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi'nde açıldı!..


Balıkçılık anlayışımız: Balıklarımız her sabah halden günlük ve taze olarak gelerek, müşterilerimiz siparişini verdikten sonra istenilen şekilde pişirilecektir. Balıklarımız tava, ızgara, buğulama, fırında ve ayrıca kılçıkla uğraşmak istemedikleri için balık yemek istemeyenlere balıklar kılçıksız olarak da sunulacaktır.

Menümüz ve müşterilerimiz: Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde balık yeme alışkanlığının çok fazla olmamasına rağmen, özellikle sağlıklı beslenmek ve formunu korumak isteyen herkese uygun yemek seçenekleri sunulacaktır; deniz mahsüllü salatalar, ızgara, tava, buharda ve buğulama balık çeşitleri, sandviçler, vazgeçilmez ara sıcaklar ve mezeler içeren zengin bir menü sunmaktadır. Restoran mevsimine göre farklı balık çeşitleri ile de hizmet verecektir. Özellikle iş çevresi tarafından tercih edilen kılçıksız mezgit pane, Norveç somon balığı ızgarası, dışında hamsi gibi küçük balıklarda kılçıksız sunulacaktır. Ayrıca, “balık ekmek” meraklıları için balık ekmek, hamsi tavalı sandviç ve midyeli sandviç gibi çabuk yemek seçenekleri de mevcuttur. Akşam yemekleri için de zengin deniz mahsülleri menüsü ve atmosferi ile hizmetinizde olacaktır!

City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi
Nişantaşı İstanbul
Tel : 0 532 425 64 67

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.