şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Noa

24 SAAT YAŞAYAN KEYİFLİ BİR MEKAN: NOA

Tüm koşturmalarınızı ve sıkıntılarınızı geride bırakarak İstanbul’un eşsiz manzarasına ve kalabalığına kuşbakışı bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz…

Cihangir’in ortasında ama kalabalığının uzağında, huzurlu ama hareketli, çepeçevre İstanbul manzaralı yeni bir keyif mekanı olan Noa Cafe Restaurant-Bar, sakinlik hissi uyandıran dekoru ve kendinizi evinizde gibi hissettiren çalışanları ile günün her saatinde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, keyifli uzun sohbetler edebileceğiniz ve özel günlerinizi kutlayabileceğiniz yeni buluşma noktanız olmaya aday.

Ana konsepti “keyif” olan NOA’nın mutfağı ve müzikal yapısı da bu doğrultuda tasarlandı. Haftanın her günü açık olan Noa, perşembe günleri canlı performanslarıyla Küba müziğinin sıcak esintisini taşıyor mekana.

Mütevazı ve konforlu bir manzaranın keyfini arttıracak lezzette yemekleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız çeşitte özel kokteylleri ile NOA, misafirlerine eğlenceyi, seçkin müzikler eşliğinde sunuyor.

NOA klasik ve özel kahvaltı seçenekleri ile sabahları saat 09.00’da güne başlıyor, gün boyu özenle seçilmiş dünya mutfağı lezzetlerini kendi tarzı ile bir araya getirerek yaşıyor. Üstelik kahvaltı da dahil olmak üzere mönülerinde zaman kısıtlaması yok.

Seçkin ve sosyal kitlesiyle önce sıcak bir café, sonra attığınız ilk adımda büyüsüne kapılacağınız geceleri sabahlara bağlayacak bir restaurant-bar, olarak hizmet veren Noa, günün her saatinde ziyaretçilerine samimi ve konforlu bir ortam sunuyor.

Akarsu Yokuşu Cd. No: 44–46, Kat:8
Cihangir
Cihangir İstanbul
Tel : 0212 244 94 66

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.