şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Emporio Armani Caffe

Emporio Armani caffe, artık İstinye’de

Şehrin yeni merkezinde şıklığı ve lezzeti yaşatacak olan Emporio Armani Caffe İstinye Park şubesi 01 Kasım 2007 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. İstinye Park’ın en şık mekanları arasında yer alan Emporio Armani Caffe’nin mönüsü ve sunumları mekanın tasarımı gibi tamamen yenilenmiştir.

Emporio Armani Caffe konseptinin en önemli özelliği ev yapımı İtalyan yemekleri fikrinden yola çıkılarak hazırlanan mönüsünde sadece Emporio Armani Caffe’ye özgü tariflerle oluşturulmuş özel lezzetlerin yer almasıdır.

Emporio Armani Caffe İstinye Park, Nişantaşı’ndaki geçmiş geleneğini sürdürerek öğle ve akşam yemeklerinde iş çevrelerinin aynı zaman da sosyal hayat içerisinde var olan kitlelerin yeni buluşma noktası olmaktadır. İster tüm aile bireylerinin beraberce, ister çiftlerin baş başa, isterse gençlerin özgürce keyif alabileceği; özel günler ve kutlamalar için tercih edeceği bambaşka bir mekan. Her yaş, her zevk ve her gelir grubundan misafirin isteklerine cevap veren unsurları bir araya getiren farklı bir İtalyan konsepti. Emporio Armani Caffe konseptinin kendine has atmosferi, samimi servis anlayışı, zevkli sunumları ile lezzetli yemekleri, alkollü ve alkolsüz kokteylleri bu şık deneyimi “unutulmaz” yapan unsurlardan sadece birkaçı..

Emporio Armani Caffe, özellikle Maslak civarında ki kaliteli mekan eksikliği sorununa da çözüm getirmiştir. Terasıyla kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da sakin ve keyifli bir alternatif sunan mekan, sadece yemekleriyle değil şarap ve kahve mönüleriyle de beğeni toplamaktadır.

İstanbul’un ‘gerçek İtalyan’ı olan ve grup organizasyonlarına da ev sahipliği yapan Armani Caffe seçkin grupları ağırlayacağı kapalı grup organizasyonları da gerçekleştirmektedir.

İstinye Park, No: 519
İstinye İstanbul
Tel : 0212 345 61 40

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.