şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Hoku's Cafe

Hafta sonları İstanbul’un karmaşasından uzaklaşmak isteyenlerin uğrak yeri Şile’nin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli Dedeman Şile’de, özgün mimarisi, zengin yiyecek ve içecek mönüsü ile HOKU’s Cafe kapılarını açtı

Dünya mutfağının lezzetlerini, dış siluetindeki asaleti ile iç dekorasyonuyla birleştiren, otantik mimarisiyle de tüm dikkatleri üzerine çeken Hoku’S Cafe, 01 Şubat 2008 tarihinde Dedeman Şile'de kapılarını İstanbullulara açtı.

Hoku’s Cafe, yeşilin ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen, huzurun ve eğlencenin bir arada yakalanabileceği ortamıyla, misafirlerine Dedeman Şile’nin muhteşem atmosferini sunuyor. Oturma düzeninde 80 kişilik, terasla birlikte ise 120 kişilik kapasiteye sahip olan Hoku’s Cafe’de İtalyan, Yunan, Çin ve Türk Mutfağı’ndan değişik tatları bulmak mümkün.

Hoku’s Cafe, misafirlerine canlı müzik eşliğinde çılgınca eğlenme fırsatı sunmakla birlikte, özel mönüleriyle iş molalarını, kısacık ama keyifli bir tatile dönüştürüyor. Hoku’s Cafe’nin misafirlerine sunduğu alternatif seçenekler arasında her gün alaturka şarkılardan oluşan DJ performanslarıyla saat 15:00 ile 17:00 arası çay saati ve her Pazar saat 10:00 ile 14:00 arasında Kumbaba’nın panoramik görüntüsünün eşliğinde açık büfe brunch keyfi yer alıyor.

Ayrıca, Hoku’s Cafe, doğum günü partileri, gece eğlenceleri, akşam yemekleri, aile buluşmaları, dernek toplantıları, düğün ve kokteyl gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Kumbaba Mahallesi Uygur Sokak
Şile İstanbul
Tel : 0 (216) 712 24 24
Fax : 0 (216) 712 24 29
Web Sitesi: http://www.dedeman.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.