şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Woks Ziyade Fasıl

İstanbul’un en nezih muhitlerinden 3. Levent’te hizmet veren Ziyade Fasıl yeni şubesiyle Suadiye’de de haftanın 7 günü akustik fasılla müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor.

Saat 21.00’da başlayan akustik fasıl 00.30’a kadar devam ediyor. Fasıl aralarında da Dj performansı ile herkesin eşlik edebileceği muhteşem bir eğlenceye sahip Ziyade Fasıl’da Aşçı Başı Mustafa Alkan’ın Türk Meyhane Mutfağından özenle seçip hazırladığı meze ve yemekleri, deneyimli servis personelinin güler yüzüyle konuk oluyor müdavimlerinin masalarına…

İş yemekleri, doğum günü ve düğün gibi organizasyonlara özel ve esnek uygulamaların da yapılabiliyor olması ZİYADE FASIL’ı ayrıcalıklı kılan unsurların başında geliyor.

Bu ayrıcalığı VIP Loca bölümünde tatmak isteyenler de her iki mekânda da unutulmamış, magazin dünyasının birçok ünlüsünün de tercih ettiği mekânda eğlence her geçen dakika doruğa ulaşıyor.

Gecenin başından sonuna kadar mekânın sahipleri Rıza Akkaş ve Özlem Mekik hizmetin ve eğlencenin kalitesi ile birebir ilgileniyor.

Gecenin sonunda ise o güzel yemeklerin doyumsuz tadı damağınızda, koca bir gece çılgınca eğlenmenin yorgunluğu ayaklarınızda, en kısa zamanda yine buluşmak üzere diyerek veda edeceğinizin garantisinin verildiği bu mekânda “kalite” kelimesine farklı ancak hoş bir anlam katılıyor…

Yazmacı Tahir Sokak.
No:22 Sahilyolu
Suadiye İstanbul
Tel : 0216 410 90 61
Web Sitesi: http://www.ziyadefasil.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.