şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
White Mill Cafe

Camın önünde beyaz koltuk, mandalina ağacı ve içeride doğal olan her şey…

Susam Sokak’tan geçerken gri pervazlarıyla belki dikkatinizi çeken yeni bir mekan var; White MILL Cafe. Ziyaretçilerini, doğal ürünlerin yer aldığı raflarıyla karşılayan mekan, hem bir doğal ürünler marketi hem de haftanın her günü lezzetli kahvaltılar, yemekler sunan sürprizli bir cafe.

Öncelikle menüsüyle alışkanlık yaratmaya başlayan White MILL Cafe’nin, ev yapımı fıstıklı sucuk, çeşit çeşit peynirle zengin kahvaltı menüsü Cihangir’de güne erken başlamak için bir bahane oldu. Sağlığını önemseyenler için organik ürünlerle hazırlanmış alternatiflerin de yer aldığı menü, günün her saatinde, bir lezzet şöleni sunuyor. Menüde yer alan peynirli, tavuklu, etli veya sebzeli sandviç çeşitleri, atıştırmalıklar, özel salatalar ve birbirinden lezzetli yemekler herkes için keyifli, sağlıklı birer seçenek yaratıyor.

White MILL Cafe’nin tatlıları ise maalesef baştan çıkarıcı! Balkabaklı dondurma, dut pekmezli sakızlı muhallebi, portakal ve çikolatalı Charlotte bunlardan sadece bir kaçı…

Modern ve rahat dekorasyonuyla Cihangir’de farklı bir ortam yaratan White MILL Cafe, şimdilerde Cihangirlilerin ev öncesi uğrak yeri oldu. Kimi zaman mükellef bir yemek, kimi zaman bir tarhana çorbası, kimi zaman ise akşam eve dönmeden önce barda bir keyif içkisi için tercih edilen White MILL, tüm doğallığıyla Cihangirlileri ve dostlarını ağırlıyor.

Keyifli sohbetlerin ardından eve dönüşte ise, White MILL Cafe’nin doğal ürünler sunan mini marketinden kuru meyveler, organik ürünler seçilebiliyor.

Susam Sk. No:13
Cihangir İstanbul
Tel : 0 212 292 28 95-96
Web Sitesi: http://www.whitemillcafe.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.