şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Bade Restaurant

3. Levent'te Gaziantep yöresinin lezzetleri ile geleneksel mutfağımızdan örnekler sunan Bade Restaurant, İstanbul’un seçkin lokantaları arasında yerini aldı. Bade, Gavurdağı salatasından abagannuşa, humustan patlıcan dolmasına, lahmacundan söğürmeye, küşlemeden beytiye, şişlerden çeşitli kebaplara, et çeşitlerine ve ızgaralara, zeytinyağlılara ve tatlılara uzanan geniş bir mönüye sahip.

İş kulelerinin hemen yanında, yeşillikler içinde, kent ortasında vahayı andıran bir ortamda, iki katlı şirin bir binada hizmet veren Bade, çevrede çalışanların da gözdesi. Öğle yemeklerinde ister alakart, ister uygun fiyatlı set mönüler, salatalar ya da mevsim sebzelerinden birini seçerek nefis bir ziyafet çekebileceğinz lokantada özellikle Bade Kebabı tatmanızı öneririz. Gaziantep baharatlarıyla tatlandırılmış ve yufka yapraklarına sarılarak dilimlenmiş bir şekilde, yoğurt ve yeşillikler eşliğinde sunulan kebap kısa zamanda müdavimlerini oluşturmuş durumda. Sabah kahvaltılarıyla da dikkat çeken Bade, akşamları da açık. Kapalı alanda 75, teras (bahçede) 100 kişi ağırlayabiliyor. CD'den yemek müziği çalınıyor.

Pazar hariç her gün hizmet veriyor. Öğlen servisi 12.00 ile 15.00 arasında. Akşam servisi 18.00'de başlıyor, gece müşterinin durumuna göre değişiyor. Her çeşit içkinin servis edildiği lokantada Cuma ve Cumartesi akşamları saat 21.00’de Udi Sarper Eroğlu ve Gülşah Başarır ile Türk Sanat Müziği ziyafetleri de yaşanıyor.

Her ikisi de avukat olan, Gaziantep yemeklerinin tutkunu Savaş-Fikriye Sertataş çifti tarafından işletilen Bade’ye internet üzerinden online sipariş verebilir, ya da paket servisten yararlanabilirsiniz. Bade Restaurant Yemek Sepeti'nin de üyesi.

Beyaz Karanfil Sokak No:7
(Levent Spor Tesisleri Karşısı) 3.Levent
İstanbul
Tel : (0212) 280 57 38
Fax : (0212) 280 54 38
Web Sitesi: http://www.baderestaurant.biz

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.