şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Pastarito Suadiye

Pastarito, asırlık İtalyan yemekleri ve ambiyansı ile dünyaya yayılmış restoran markasıdır. İlk Pastarito 1993 yılında İtalyan bir girişimci tarafından Torino’da açıldı. Marka, İtalya ve yurtdışında geliştirilmesi hedefi ile 2004 yılında Cir-Food Group tarafından satın alındı.

Cir-Food Group, 600 milyon Euro’luk cirosu ve 8.000’in (İtalya’da) üzerinde çalışanı ile İtalya’nın 13 bölgesinde ve yurtdışında (İspanya, Yunanistan, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Romanya, Çin, Vietnam, ABD, İspanya, Türkiye) faaliyet gösteriyor.

Cir-Food Group, Pastarito da dahil olmak üzere, yiyecek ve restoran sektöründe hizmet veren 8 markasıyla, tüm dünyada 120 restoran ve bar işletmesi ve 100 franchise ortağıyla, İtalya’nın 3 büyüğü arasında yer alıyor. www.cir-food.it

Şu anda İtalya ve yurtdışı olmak üzere toplam 38 Pastarito bulunmakta.

Pastarito, Türkiye’de; Akaretler (İstanbul), Suadiye (İstanbul) ve Panora Alışveriş Merkezi (Ankara) olmak üzere toplam 3 restoranla hizmet veriyor.

Dünyanın ve İtalya’nın, İtalyan kökenli tek ve en büyük restoran markası olan Pastarito, Tür-İtal Grup tarafından Türkiye’ye getirildi.

Pastarito’nun 6 ayda bir değiştirilen menüsü, İtalyan şefler GIANLUCA COLELLA, FRANCESCO DINI ve Türk koordinatör İrfan Bursalıoğlu tarafından tasarlanıyor. Şefler, yalnız etnik İtalyan mutfağını değil, Türk mutfağını da göz önüne alıp, Türk damak zevkini detaylarıyla sentezleyerek çok zengin bir menü yaratıyor.

Türkiye‘deki Pastarito’ların dekorasyonlarının her birinde ayrı bir İtalyan havası esiyor. Pastarito’larda enfes İtalyan yemeklerini yerken kendinizi Umbria veya Toskana bölgelerinin dekorasyonuyla İtalya’da hissebiliyorsunuz.

Pastarito, çocuklara da Türkiye’de bir ilki sunuyor. Masaya gelen DVD playerlar’ da çocuklar, çizgi film izleyerek taptaze ürünlerle hazırlanan çeşit çeşit yemeklerin tadına varıyorlar.

Torino, Milano, Monza, Bolonya, Varese, Floransa, Cenova, Roma, İstanbul, Pekin, Barselona, Sofya, Larissa, Como, Manama, Ankara, Cirona , Bahreyn

Plaj Yolu Sok. No: 25B
Suadiye İstanbul
Tel : 0216 362 35 01
Web Sitesi: www.pastarito.info

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.