şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Taps Bebek

Türkiye’nin ilk ve tek Brewery ve Restaurant konsepti TAPS’in Bebek’deki yeni şubesi açıldı.

Özel üretim biraları ve seçkin dünya mutfağıyla yıllardır Nişantaşı’nda hizmet veren TAPS, kapılarını Bebek’de açıyor. Eşsiz boğaz manzarası olan 3 katlı yalısında, yepyeni hizmet anlayışıyla İstanbul’a “merhaba” diyen TAPS Bebek, eğlencenin, lezzetin ve keyfin yeni adresi olacak.

Türkiye’nin ilk ve tek doğal bira üreticisi olan Taps Bebek, biralarını Arpa Maltı, Şerbetçiotu, Maya ve Su’dan üretiyor. Bunlar dışında biraya eklenen her madde biranın saflığını ve doğallığını bozuyor. Doğanın korunması konusunda müşterilerini bilinçlendirmeyi hedefleyen Taps Bebek, açılış gecesinin gelirini başta “ Önemli Doğa Alanları” olmak üzere tüm Türkiye’de doğanın yaşamasını sağlamak için çalışan “ Doğa Derneği”ne bağışladı.

Dünya mutfağından seçkin lezzetler TAPS Bebek’de

TAPS, sunduğu bira çeşitlerinde olduğu kadar yiyeceklerinde de iddialı bir mönüye sahip. TAPS’in uluslararası mutfaklardan seçilerek oluşturulmuş mönüsü, biraya lezzet olarak eşlik edecek başlangıçlardan leziz burger ve et çeşitlerine, taze deniz mahsullerinden makarna ve risotto çeşitlerine uzanan geniş bir yelpazede TAPS kalitesi ve lezzetinde servis ediliyor.

Eşsiz boğaz manzarasıyla eğlencenin yeni adresi

Tüm katlardan izlenebilen eşsiz boğaz manzarası ve özenle dekore edilen iç ve dış tasarımıyla dikkat çeken TAPS Bebek, bölgenin en özel mekanlarından biri. TAPS Bebek, HD teknolojisiyle yayın yapan dev ekranlar ve özenle seçilen müzikler eşliğinde özellikle iş çıkışı müdavimlerinin yeni adresi olmaya aday. Valet Parking hizmeti de bulunan TAPS Bebek, yeni mekanında boğaz manzarası eşliğinde taze biralarını ve iddialı mutfağını misafirlerinin beğenisine sunuyor..

Cevdetpaşa Cd No:119
Bebek İstanbul
Tel : 0212 263 87 00
Web Sitesi: http://www.taps.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.