şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Barnie's Coffee & Tea Company

Muhteşem bir kahve lezzetinin kapılarını açan Barnie’s Coffee & Tea Company olarak konuklarına özel kahve sınıfına giren Arabica çekirdeklerinin tadıyla lezzetlendirilmiş, yöresel, aromalı, kafeinsiz kahveleri ile buzlu kahveli/buzlu meyveli içecekleri ve zengin unlu mamul seçeneklerinin yanı sıra Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve Ataşehir mağazalarında alkollü sıcak/soğuk kahveli veya meyveli içecekler sunmaktadır.

Merkezi Amerika’nın Florida Eyaleti Orlando şehri olan Barnie’s Coffee & Tea Company, ilk mağazasını 1980 yılında Orlando Winter Park’da, ikinci mağazasını Altamonte Aleşveriş Merkezi’nde açmıştı. 1981 yılından beri franchise veren Barnie’s, 2001 yılında şu anki sahiplerine kavuşmuş, büyük bir hızla globelleşme sürecini başlatmış ve bugün Kuveyt, İrlanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Karayip Adaları, Hindistan, Endonezya, Çin, Singapur, Ürdün, Porto Riko, Meksika, Virjin Adaları ve Türkiye’de mağazaları bulunan büyük bir kahve zincirine dönüşmüştür. Barnie’s kahve zincirinin bu kadar yaygın olmasının gizi kahve çekirdeğinin yetişme koşullarında daha seçici, daha zengin karakteristik özelliklere sahip, daha az kafein içeren ve daha kaliteli Arabica olmasındandır.

Barnie’s 60’ın üzerinde çeşiti bulunan kahve çekirdekleri ile yapılan kendine özgü özel harman kahveleri ve sadece Barnies’e özgü doğal aromalı kahve çeşiti inedible kahveleri suni olarak aromalandırmaya gerek duymayan Barnie’s, böylece kafeinsiz ve aromalı kahvelerin şeker içermeme özelliği ile "özellikle diyabet hastalarına, diyet yapan ve formuna dikkat eden bayan müşterilerine" bir ayrıcalık sunuyor. Kahvenin yanı sıra gurme çay konusunda da zengin çeşide sahip Barnie’s, bu özelliği ile de ön plana çıkarken içeceklerin yanında sunduğu özel tatlarda cheesecake, cookie, muffin, croissant, tart, sandviç ve salata çeşitlerini içeren zengin menüsüyle de her türlü damak tadına hitap ediyor.

Tüm bu ayrıcalıklara ilave olarak; kahvesever konuklarına kendilerini evde hissetmelerini sağlayacak mağazalarında laptop taşınmasını ihtiyaç dışı bıraktıracak "B’s – net köşesi" notebooklar için çalışma masası, telefon sarjı, kitap-dergi çeşitleri bulunan "hobby area" yönetici ve şirket personellerinin toplantı yapabilecekleri büyük masaların bulunduğu "business area" ve soğuk kış günlerinde nefis kokulu B’s kahvesi eşliğinde kar tanelerini izleyebilecekleri sıcak kış bahçesi ve alkollü sıcak-soğuk kahveler siz konuklarının beğenisine sunulmaktadır.

Ayrıca geleneksel gururumuz "Türk Kahve"mizi nane likörü ile denediniz mi? Barnie's mağazalarında denemeye ne dersiniz? Kendinizi Barnie’s’in çekici atmosferine bırakın, bu yeni kahve lezzeti ile hayatın keyfini çıkartın. Sunduğu kahvenin kalitesi ve ürün çeşitliliği ile kahve sektöründe özel bir yeri olan Barnie’s Coffee & Tea Company, sizleri Türker İnanoğlu Maslak Show Center, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Ataşehir ve Dodcity mağazalarına davet ediyor.

Bağdat Caddesi Cemilpaşa Apartmanı No: 310
Caddebostan İstanbul
Tel : 0 216 360 46 38

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.