şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Çalıkuşu Restaurant

Çalıkuşu Restaurant 5 Eylül 2007 tarihinde açılmış ve İstanbul halkının hizmetine girmiştir. Değerli müşterilerine, alanında en az 25 yıl emek harcamış, tecrübeli aşçılarıyla, Antep yöresinin en güzel tatlarını sunmaktadır. Çalıkuşu Restaurant 350 kişiyi ağırlayabilmektedir. Ağırladığı müşterilerini ferah, sade, rahat bir ortamda, dinlendirici bir müzik eşliğinde zengin menüsü, muhteşem lezzetleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Restoranın lezzetlerine bu kadar güvenmesinin nedeni, etilerini Trakya'dan, baharatlarını Antep'ten, havuç dilimi tatlısını Antep'ten, künefe peynirini Antakya'dan ve elbette ki kebap sofrasının vazgeçilmez tadı şalgamını, özel fıçılarda Adana'dan getirtmesinden kaynaklanmaktadır.

Restoranın bir ortağı ve aynı zamanda müdürü Hüseyin Sezer, bu sektörün eskilerinden. Yaklaşık 20 yıldır en iyi restoranlarda müdürlük yapmış bir isim. Yılların verdiği tecrübelerini kendine ait bir mekanda , sınırsızca uygulayabilmek adına bu zorlu yolculuğa adım atmış.

Çalıkuşu Restaurant, çalıkuşu sokakta...

Elbette her kebap restoranında bulunan bilindik, vazgeçilmez çeşitler Çalıkuşu Restaurant’ta da mevcut. Ancak, farklı bir hizmet ve üstün lezzet anlayışı ile...Kilis usulü Alenazik'i, Altı ezmeli Kebap'ı, Küşleme'yi, Abbuhannuş'u, Akçaabat köftesini ve diğer sayısız lezzetleri bir de Çalıkuşu Restaurant’da denemelisiniz. Özellikle Kemal Usta'nın fıstıklı kadayıfının tadına bakmalısınız. Ve elbette Çalıkuşu Kebabı, gerçekten kendine özgü, orjinal bir lezzet.

Alternatifleri gelin siz yaratın. Çalıkuşu Restaurant, damak tadına önem veren, 'Yemek işi bir sanattır' diyen yemeksever herkesi bu eşsiz lezzet dünyasına bekliyor...

Levent Mahallesi Çalıkuşu Sokak No:1
Levent İstanbul
Tel : 0 212 324 78 00 - 03

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.