şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Leb-i Derya Rumeli

TERZİ USULÜ DAVETLER!..

Tüm yaşam alanları sahiplerinin karakterlerinden izler taşır. Peki ya davet mekanları?.. Hayatın her anını kendi gibi yaşayanların, kendi davetlerinde yabancı olmayacakları, her köşesinde ruhlarından izler taşıyan bir mekân var şimdilerde: RUMELİ

Beyoğlu’nun öncü ismi Leb-i Derya’nın İstiklal Caddesi’ndeki tarihi Rumeli Han’ın 4. katında hayata geçirdiği proje, kişilerin ya da kurumların kendi felsefelerini, tarzlarını yansıtabilen lansmanların, toplantıların, yemeklerin kısaca her türlü davet fikrinin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

Rumeli, dünyada butik kavramının gittikçe daha da ön plana çıktığı günümüzde, sözcüğün hakkını tam olarak vererek, kişilerin beğenilerine uygun, karakterlerini yansıtan, müziğinden çiçeğine, dekorasyonundan mönülerine her türlü detayın Leb-i Derya’nın deyimiyle “terzi usulü” olarak biçimlendirildiği davetlere imza atıyor.

Tarini Han’ın 4. katındaki mekân, Leb-i Derya’nın uzun süren çalışma ve araştırmaları sonucunda oluşturulan Rumeli konseptinin sadece görülen kısmını oluşturuyor. Rumeli’nin arkasında her şeyi en ince ayrıntısına kadar ele alıp, daima en iyiyi sunmayı hedefleyen bir ekip yer alıyor. Bu ekip, organizasyon sahipleriyle bir araya gelerek, geniş Leb-i Derya arşivinin ve deneyiminin katkısıyla kişileri tatmin edecek davetleri her yönüyle detaylandırıyor. Kalabalık aile yemekleri, mini konserler, ürün lansmanları ya da moda çekimi gibi organizasyonlar, tarihi Rumeli Han’ın gizemli, huzurlu, eğlenceli, romantik havasında yaşanabiliyor.

Kokteyl düzeninde 100 kişinin ağırlanabildiği mekânda, oturmalı düzende 22 kişiye kadar hizmet verilebiliyor. Yemekli davetlerde Leb-i Derya mutfağının tecrübesi devreye giriyor. Mevcut set mönülerin haricinde isteğe ve konsepte bağlı olarak farklı ülke mutfaklarına ya da geçmiş dönemlere ait mönüler hazırlanabiliyor.

Kurulduğu günden beri, eşsiz manzarasıyla şehrin denizle olan engellerini kaldıran Leb-i Derya, şimdi ise İstiklal Caddesinin göbeğinde hayallerle olan engelleri ortadan kaldırıyor.

İstiklal Caddesi, Rumeli Han
C Blok Kat: 4 No: 43
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212 251 10 08

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.