şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Lychee

DEĞERLİ ANLARIN KEYFİNİ LYCHEE’DE ÇIKARIN
Lychee Restaurant & Bar, Arnavutköy’ün eteklerinde benzersiz manzarası eşliğinde, birbirinden özel lezzetleri ve sunumu ile İstanbul’un yeni keşfi olmaya aday. Lezzetin, görüntü ve ambiyansla birleştiği Lychee misafirlerine unutulmaz anlar vaad ediyor.

2 katlı villasında; bir yanı yemyeşil ağaçlar, diğer yanı masmavi deniz manzarasıyla Lychee, şehrin karmaşa ve gürültüsünden uzak bir keyif mekanı olarak ajandalarımızda yerini alacak.

Özenli, çok şık dekoru, görünümü ve lezzetiyle konuklarını şaşırtan mönüsü Lychee’ye uğramanız için en az manzarası kadar etkili olacak.

Lychee’nin oldukça geniş tutulan mönüsünde arzu ettiğiniz tüm lezzetleri bir arada bulmanız mümkün. Türk ve Dünya mutfaklarından geniş bir yelpaze sunan mönüde; kebaplardan, zeytinyağlılara, İtalyanların risottosundan, şarap soslu levreğe kadar her şey mevcut. Salatalardan keçi peynirli salata, ana yemeklerden pepper steak, Cafe de Paris, rokfor soslu bonfile ve deniz mahsüllü, domates soslu spagetti demare mekanın vazgeçilmezlerinden.

Hafta sonları omletli, menemenli kahvaltılar, ev üretimi mısırlı ve sarımsaklı ekmekleri kahvaltınızı unutulmaz kılıyor.

Lychee’de geceler, Latin dansı ve canlı performanslar ile renkleniyor ve Cine Kabare’den bu yana mekâna yıllardır hakim olan müzik kültürü sürdürülüyor. Her Perşembe “Latin Geceleri”nde, dansseverler Lychee’de buluşup ferah, muhteşem manzaralı ve şık bir mekanda dansın tadını çıkarıyor.

Lychee’ye Arnavutköy ‘den Kuruçeşme istikametine giderken Korkmaz Yiğit Lisesi’nden sonraki ilk sağa dönüldüğünde Yeşilpınar Sokak’tan yukarı çıkarak 100 m sonrasında ulaşabilirsiniz.

Kuruçeşme Mah. Yeşilpınar Sok.
No:6
Arnavutköy İstanbul
Tel : 0 212 265 13 90
Web Sitesi: http://www.lycheerestaurant.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.