şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
11:11

İstanbul gece hayatının kalbi olarak kabul edilen Beyoğlu yeni bir mekana hoşgeldin dedi. 11:11 eğlence sektörünün uzun yıllardır çeşitli başarılara imza atmış isimlerini yeni bir çatı altında toplayarak Çarşamba - Cumartesi günleri arası saat 22:00 ile 04:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere gece hayatındaki yerini aldı.

Türkiye’nin en başarılı mimarlık şirketlerinden URAS X DİLEKÇİ tarafından özel olarak design edilen 11:11, mimari olarak son yıllarda büyük önem kazanan design turizm’in Türkiye’deki en önemli uğrak yerlerinden biri olmaya aday. Lounge ve club olarak hizmet veren 11:11 Şubat ayından itibaren de restoranını hayata geçirecek.

909 Productions’ın kurucusu ve High End, Crystal gibi İstanbul eğlence hayatının önemli mekanlarını yaratan Tangun Gençel tarafından Mithat Can Özer ortaklığında açılan 11:11, dünya çapında bir audio ve ışık sistemine sahip.

Türkiye’nin en iyi 20’ye yakın dj’inin düzenli olarak saat 22:00'dan itibaren Lounge bölümünde Downtown Tempo'dan House ve Deep House'a, Club bölümünde ise Deep House, Tech House ve Minimal Techno'ya uzanan müzikleri canlı olarak perform edecekler. Açılışından bugüne Audiofly, Guido Schneider ve Martin Landsky, Dyed Soundorom ve JT Donaldson’I ağırlayan 11:11’de, dünyaca ünlü dj’ler de düzenli aralıklarla iyi müziği takip edenlerle buluşacaklar.

Detaylara gösterdiği özenle farklılığını hissettirecek ekibiyle, konuklarına uzun ömürlü bir eğlence anlayışı sunmayı misyon edinen 11:11, İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Meşrutiyet Cad. No:69 Tepebaşı
Beyoğlu İstanbul
Tel : +90 530 926 74 11
Web Sitesi: http://www.1111.com.tr

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.