şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Kanatçı Marka

Bahçelievler’in yeni mekanı Kanatçı Marka

Lezzet,Kalite,Hizmetin Adıdır.

İstanbul'un orta yerinde Bahçelievlerin Mahmutbey caddesi üzerinde Havaalanı 15 dakika otogara ise 25 dakika mesafededir.Dikkat alışkanlık yapar sloganı ile yola çıkan mekan her türlü organizasyonlar için ideal bir yer.

Güzel bir vakit geçirmek ve o eşsiz tatları tatmak istiyor iseniz ne duruyorsunuz. Hemen aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte Kanatçı Marka Restaurant’ta yerinizi alın.

Bahçelievler’in güzel mekanlardan biri olan Kanatçı Marka konuklarını sıcak ve bir o kadar da güler yüzlü bir atmosferde karşılıyor.Kapılarını sabah 10:00’da sabah kahvaltısı ile açan Kanatçı Marka müşteri ve konuklarına gün içerisinde Öğlen menüsü ve aperatif yemekler eşliğinde ağırlıyor.

Mekan akşamları ve özel günlerde konuklarına çeşitli bir o kadarda özel menüler sunmaya devam ediyor.Kanatçı Markada gece eğlenceli ve sohbet dolu bir ortamda devam ediyor. Toplam da 100 kişilik oturma kapasitesi ile her türlü organizasyona açık olan mekan özel bayi toplantıları için eşsiz bir yer.

Kanatçı Markanın ayrıca yazın ve kışın aile salonu mevcut.

Kanatçı Markanın yemekleri ağız tatlarına hitap eden aşçılar tarafından hazırlanıyor. Her biri ayrı lezzete sahip mönüde ızgara çeşitleri ve köfte,kanat en beğenilenler arasında.Tatlı menüsünde ise eşsiz tatlıları bulmak mümkün.

Günün her saatinde İstanbul stresinden uzaklaşmak ve biraz aileniz ve arkadaşlarınız ile vakit geçirmek,müzik dinlemek ve o eşsiz tatları tatmak istiyorsanız ne duruyorsunuz. Hemen aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte Kanatçı Markada yerinizi alın.

Mahmutbey Yolu no:230
(Mezbaha Durağı) Kocasinan
Bahçelievler İstanbul
Tel : 0212 550 11 61

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.