şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Saros Balık

Çanakkale - Saros’da filizlenen ve oradan Caddebostan’a uzanan bir lezzet yolculuğudur Saros Balık’ın öyküsü... Bilenler bilir Asaf Bey’in ve sevgili eşinin nasıl bir tatbilir olduğunu işte şimdi bu çiftin çocukları, ilk restaurant işletmeciliği deneyimine başlıyor...

Balık avlama ve tutma konusunda çocukluktan yetişen ve bunu mutfaktaki hünerleri ile harmanlayan Güvenç kardeşler, Caddebostan Plajyolu’nda deniz mahsulleri sevenler ile buluşmaya karar verdi... Felsefesi ilk günkü heyecanından hiçbir şey kaybetmemek olan işletmeye kesinlikle aç gelin ve geldiğinizde menü istemeyin kendinizi bizzat mutfak da lezzet denemesinde olan işletme sahibi Güvenç kardeşlerin seçimlerine bırakın emin olun pişman olmayacaksınız.

Çanakkale ve Muğla dan günlük gelen taze balık ve deniz mahsulleri... Ege nin çeşitli bölgelerinden temin edilen zeytinyağı ile çok iddialı olan işletmenin spesiyaliteleri arasında, midye, tarak, aquadis, ahtapot ızgara, mavi yengeç, ıstakoz ve mevsim balıklarını barındıran Saros Balık’ın ayrıca işletme sahibi kardeşlerin annelerinin özel olarak hazırladığı mezelere doyamayacaksınız...

Sahil kasabalarından bir esinti hissedebilmek, alışagelmişin dışındaki ürün yelpazesini denemek için damak tadına ve sunulan ürünün tazeliğine, kalitesine önem veren sıcak bir aile işletmesi olan tüm deniz mahsulleri sevdalılarını SAROS BALIK a bekleriz.

NOT: Rezervasyon için önceden aramanızı rica ederiz.

Caddebostan Plaj Yolu No:23
(Bağdat Caddesi Mado Dondurma Sokağı)
İstanbul
Tel : 0216 363 09 96

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.