şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Den Cafe

NİŞANTAŞI’NIN YENİ GÖZDESİ DEN CAFE

Son zamanlarda, huzurlu ambiyansı, ilginç konseptli parti ve etkinlikleriyle Nişantaşı’nın yeni gözdesi haline gelen Den Cafe, gerek iç gerekse dış mekânında muhteşem lezzetler eşliğinde sohbet etmek, alışveriş keyfine ara verip dinlenmek, veya iş çıkışı yorgunluğunu atmak isteyen sizleri, en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor…

Nişantaşı Mim Kemal Öke Caddesi üzerinde bulunan Den Cafe, iç mekânda camekân tavanı sayesinde sizleri güneş ışığından mahrum bırakmazken, bahar ve yaz aylarında ise dış mekanı ile de sizlere Paris havası yaşatıyor. Dekorasyonu Ayşe Teke tarafından tasarlanan Den Cafe, Nişantaşı’nın merkezinde olmasına rağmen, kalabalığa uzak, sıra dışı ve çok huzurlu…

Gurme şefler tarafından hazırlanan lezzetli yemekleri ve geniş barda sunulan çok çeşitli kokteyleri ile Den Cafe, misafirlerine keyfi seçkin müzikler ve mükemmel servis eşliğinde sunuyor. Özellikle hamburgerleri farklı ve leziz olan menüde levrek risotto, körili tavuklu ev yapımı spagetti, keçi peynirli pancar salatası, çikolatalı ıslak kek ve tiramisuyu tavsiye ediyoruz.

Yoğun bir iş ortamından sonra yorgunluk atmak isteyenlere ise; Den Cafe perşembe akşamları Den Aperitivo ile farklı bir alternatif sunuyor. Den Aperitivo ile hem günün stresini atacak, hem de alışveriş sonrası ya da iş çıkışını bir eğlenceye de dönüştürebileceksiniz. Her Perşembe 18:00 – 21:00 arasında düzenlenecek Den Aperitivo akşamlarıyla, DJ İzi’nin seçtikleri, lezzetli kokteyller, muhteşem aperatifler ile günü unutup, Den Cafe’nin sıcak ve samimi ortamında farklı bir Nişantaşı akşamını yaşayacaksınız.

Mim Kemal Öke Caddesi 1/D
Nişantaşı İstanbul
Tel : (0212) 224 24 70
Web Sitesi: http://www.den-cafe.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.