şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Beyce Sultan Restaurant

BEYCE SULTAN TARİHÇE
Beycesultan, Denizli'nin Çivril ilçesine bağlı Beyce Höyük adıyla da anılan tarihsel yerleşme kalıntılarını içinde bulunduran, Kalkolitik Çağ’dan Bronz Çağ’a, Hititler’den Bizans İmparatorluğu’na uzanan çok uzun zaman içinde yerleşim yeri olmuş ve değeri dünyaca bilinen arkeolojik sit alanıdır.

Beyce Sultan Höyüğü’n toprak üzerinde kalan üst bölümünde Selçuklu yapısı olan bir türbe bulunmaktadır. Bu ad, bu höyüğe Türkleşme sonrasında verilmiştir. Beyce Sultan Restoran’ı geçmişten bugüne kadar olan tarihsel sürecin mutfak birikimini yüzyıllar boyu nice sakinlerine kucak açan “Sultanlar Şehri” diye bilinen Üsküdar’da müstesna konumuyla pekiştirmiştir.

BEYCE SULTAN
Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Anadolu coğrafyasının her medeniyetten izler taşıyan enfes lezzetlerini bir arada sunan Beyce Sultan, leziz menüleriyle özlediğimiz tatları sizlerle buluşturuyor.

Beyce Sultan, Anadolu yakasının tarihi yerleşim alanı “Sultanlar Şehri” Üsküdar’da, modern mimarisiyle Pazar günleri de brunch servisi vererek ev yapımı farklı tatlarla ön plana çıkıyor.

Barbekü kültürüne ait özgün yemek çeşitleriyle farklı otları bir arada sunan Beyce Sultan, yemek kültürümüze eskinin yeni tatlarını kazandırırken kusursuz hizmet anlayışıyla seçkin zevklere hitap eden bir konsept sunuyor.

Çocuklar için eğitimli dadı eşliğinde güvenle oyun oynayabilecekleri özel bir odayı da müşterilerinin rahatı için düşünen Beyce Sultan engelli asansör hizmeti ile de farklılığını ortaya koyuyor.

Özel toplantı ve davetler için de özel dekore edilen 12 kişilik Vip salonu bulunan Beyce Sultan, odaya özel servis sistemiyle dikkat çekiyor.

Not: Vale parking ve otopark hizmeti de bulunmaktadır.

Acıbadem Cad. Erkan Ocaklı Sok.
No: 16 K. Çamlıca
İstanbul
Tel : 0216 327 27 44
Web Sitesi: http://www.beycesultan.com.tr

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.