şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Nin Hao Chinese Cuisine

Çin ve Japon mutfağının en lezzetli tatlarını tek bir restaurant ta birleştiren “Nin Hao” Chinese Cuisine Türkiye’de ki serüvenine Caddebostan’da açtığı 8. Restaurantı ile devam ediyor…

1985 Yılında ilk Restaurant’ını İstanbul Tarabya’da “China Palace” adı altında açan Ayhan Emiloğlu, ülkemizde sırasıyla Etiler, Alanya ve Teşvikiye’de açtığı, Çin ve Japon yemeklerinin öncüsü olan mekanlarında en güzel örneklerini sunduğu lezzet zincirine Caddebostan’da açtığı “Nin Hao” Chinese Cuisine ile devam ediyor.

Seçkin mekanında uzak doğunun mistik havası ile modern bir şıklığı bir arada buluşturan “Nin Hao- Chinese Cuisine” zengin mönü seçenekleri hem göze hem de damağa hitap ediyor.

Lezzetli başlangıçları, deniz mahsulleri, tavuk ve dana eti ile yapılmış ana yemekleri, kendine özgü salata, makarna, pilav çeşitleri, çorbaları ve buharda pişmiş sebze yemekleri ile Çin mutfağının sağlıklı tatlarının yanı sıra; Sushi seven misafirlerini de unutmayan “Nin Hao”, işinin ustası personeli ile hazırladığı birbirinden lezzetli Sushi mönüleri de misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Evlere özel servisi ile take-away hizmeti ile de ülkemizde uzak doğu mutfağının öncülerinden olan grup; Çin inanışına göre 8 rakamının uğurlu sayıldığı ve “Nin Hao- Chinese Cuisine” 8.restaurantı Caddebostan’da açarak bu uğuru Anadolu yakasına taşıdıklarını belirtiyor.

Caddebostan Plaj Yolu No:23/ A
Kadıköy İstanbul
Tel : 0216 302 22 02

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.