şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Taverna

“ŞEREFE” KALKACAK KADEHLERİN YENİ ADRESİ “TavernA “ ANADOLU YAKASI ŞAŞKINBAKKAL’DA

Çok bilindik ama bildiklerinize benzemiyor… Geçmişin izlerini taşıdığı dekorasyonuna karışacak keyfi bekliyor… Özel mutfağından çıkan leziz mezelerle donanacak masalar, Türk Sanat Müziği’nin eşsiz namelerine eşlik edecek alkışlar, “şerefe” kalkacak kadehlerin yeni adresi “TavernA “ Anadolu Yakası’nda

Yenilediği tarzı ile dikkat çeken Chocalate Grubu Anadolu Yakası’nda yepyeni bir meyhane açıyor! Şaşkınbakkal’da muhteşem deniz manzarası ve özel dekorasyonu ile “TavernA” eğlencenin ve lezzetin birleştiği ortamı ile müdavimlerini bekliyor!

TavernA’ın dekorasyonu eski bir İstanbul evinden ilhamla tasarlandı. Eski tuğla duvarlar, antik masalar, hepsi ayrı bir anı taşıyan sandalyeler, geçmişin izini yansıtan tablolar ve onlara eşlik eden gramofonlar… Rahat ama şık, evin sahibi gibi incelikli ve gösterişli tarzını yansıtan dokunuşlarla farklı bir meyhane konseptine sahip olan TavernA, haftanın beş günü, saat 20.00 – 00.30 saatleri arasında misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

TavernA’nın mutfağı da dekorasyonu gibi, eski meyhane kültürünün tadını taşıyor. Her bir mezede ayrı bir emek, düşünülerek katılmış ayrı bir lezzet var. Çeşit çeşit mezeler, mevsimin özelliklerine göre küçük sürprizler taşıyor.

Elbette TavernA’ın müziği de kimi zaman coşturucu kimi zaman hüzünlü… Devlet Opera Sanatçısı Çağrı Kökten, Türk Sanat Müziği’nin ince nağmelerini, arabeskin hüzünlü notalarına oradan da pop şarkılarının neşeli havasına götürüyor. Güçlü sesi ve yorumu ile haftada 5 gün canlı performansı ile o da misafirlerini ağırlıyor. Kimi zaman neşeye, kimi zaman hüzne, kimi zaman sevgiye kalkan kadehler, artık Anadolu Yakası Şaşkınbakkal TavernA’da kalkacak!

Kazım Özalp sok Yalman Center A Blok
(Chocolate yanı) Şaşkınbakkal
Kadıköy İstanbul
Tel : 0216 360 35 34

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.