şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Nobon Lounge

Sadece tasarlamanın yetmediğini, tasarımı körükleyecek ortamın da yaratılmasının gerekliliğini savunan Nobon Lounge; tasarımı, vizyonu ve hedef kitlesiyle, müdavim sayısını her geçen gün arttırırken, konsept fikir ve farklı projeleriyle de İstanbul gece hayatında adından sıkça sözettiriyor.

İlk olarak 2010 Mayıs ayı başında, Beyoğlu Akarsu Sokak’ta açılan mekan birkaç ay sonra yine aynı sokakta, yeni yerinde Mısır apartmanının alt katında, yeni tasarımı ve menüsü ile misafirlerine merhaba dedi.

Genç ve başarılı mimarların işletmeciliğini yaptığı, İstanbul’un en iyi eğlence mekanlarından olmaya aday nobonLounge, tesadüfleri arttırarak yaratıcı karakterdeki kişilere bir buluşma ve paylaşma ortamı sağlamak amacıyla, konsept etkinlikler düzenliyor.

Nobonik düşüncenin etkinliklere dönüşmüş halinin adı olan nobonLounge’da müzik, menüler ve etkinlikler mekanın yaratıcı yöneticiliğini yapan genç mimarlar tarafından tasarlandı ve sinema gösterimleri, sokak partileri, workshoplar, sohbetler düzenleyerek, etkinlikleri ile kısa sürede mekanın müdavimleri sayısı arttı.

Film gösterimleri, konsept partiler, sohbet buluşmaları, canlı müzik, dj performansları ve Deep House müziğin en iyi örneklerinin dinlenebileceği nobonLounge, haftasonu etkinlikleri ile de yaratıcı kişilere iyi müzik, iyi yemek ve iyi içecek ile günboyu eğlenceli bir buluşma ve tanışma mekanı olmaya devam ediyor.

Mısır Apt. Akarsu Sok.
İstiklal Cad. TomTom Mah.
Beyoğlu İstanbul
Web Sitesi: http://www.nobonlounge.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.