şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Karkas Steak House

Izgara köfteden, kuzu pirzolaya, dana bonfileden T-bone steak’e, antrikottan taze sosise (merguez), cheeseburger’e ete dair tüm lezzetleri sunan Karkas Steak House, ahşap sıcaklığı ile dizayn edilen modern ortamında etoburlara “Steak” şöleni sunuyor.

Karkas Steak House, meşe kömüründe pişirilen etlerin yanında servis edilen ezilmiş karabiberli patates ve etin özelliklerine göre hazırlanansosların yanı sıra kendi üretimleri olan wasabilihardallı et kombinasyonları ile de damakzevkinizi vazgeçemeyeceğiniz lezzetlerle tanıştırıyor.

Reşitpaşa Doğanevler Cadde’si üzerindemisafirlerini ağırlayan Karkas Steak House12.00-23.00 saatleri arasında hizmet veriyor.Ödemede Kredi Kartının geçerli olduğu KarkasSteak House’da öğle ve akşam yemeklerinizi şölene dönüştürebilirsiniz.

Karkas Kasap beğendiğiniz eti ayrıca satın alma ayrıcalığı sunuyor…

Karkas Steak House ile karşılıklı mekanlar da hizmet veren Karkas Kasap’da etler T-boneSteak ve New York Steak dry-aging yöntemiyle dinlendiriliyor. Kasap köfte, kuzu, dana füme, döş etinden hazırlanan hamburger eti de Karkas Kasap’ın zengin ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Ayrıca Karkas Kasap, özel olarak çiftlikte yetiştirilen organik tavuk çeşitleri ile beslenmenize sağlıklı alternatifler sunuyor.

Zengin et çeşitlerinin yanı sıra şarküteri ürünlerinde de kendi ürettikleri özel lezzetleri sunan Karkas Kasap, dana etinin baharatlarla işlenmesiyle elde hazırlanan kıvamlı sosismerguez, füme dil, ev yapımı sucuk, köy yumurtası ile doğanın lezzetlerini sofranıza taşıyor. Karkas Kasap her gün 08.00-20.00saatleri arasında hizmet vermektedir. Karkas Kasap’a 0212 229 3095-96 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Reşitpaşa Mah. Doğanevler Cad.
No:64/A Reşitpaşa
Sarıyer İstanbul
Tel : 0 212 323 59 14
Web Sitesi: http://www.karkaset.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.