şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
W Lounge

RAHATLAMAK? DİNLENMEK? EĞLENMEK? DANS ETMEK? SOSYALLEŞMEK? ATIŞTIRMAK VEYA BİRŞEYLER İÇMEK?

W LOUNGE’UN YENİ YÜZÜNÜN TADINI ÇIKARIN!

İyi vakit geçirmek adına sizi mutlu edecek tek kaçış noktanız yenilenmiş yüzüyle W Lounge!

W Fenomeni’nin Avrupa başkenti W İstanbul’un göz bebeği, eğlenceye doyuran, sürprizlerle şaşırtan W Lounge yenilenmiş yüzü ile İstanbulluların yaşamlarına bambaşka bir renk katmaya başlıyor! Günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak ve sıyrılırken rahatlamak, dinlenmek, eğlenmek, çene çalmak, iş bağlantıları kurmak, dans etmek ve görünmez kadife iplerin ardındaki W dünyasına geçip, hayatın stresinden biraz olsun kaçmak için W Lounge, “harikalar diyarı”nı ulaşılabilir kılıyor…

Saat 18.00’den gece 02.00’ye kadar açık olan W Lounge, bir şeyler içmek veya atıştırmak için uğrayabileceğiniz veya dostlarınızla iş çıkışlarında vakit geçirerek zamanda kaybolabileceğiniz oldukça renkli bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Başarılı müzik adamı Mehmet Garan’ın direktörlüğünde hazırlanan müzik arşivi hiçbir yerden dinleyemeyeceğiniz ayrıcalıklı müzik keyfini sunarken diğer yanda Mustafa Toner’in yarattığı büyüleyici konseptte hayat bulan Derin Sarıyer’in eşsiz mobilya tasarımları yenilenmiş yüzüyle karşımıza çıkan W Lounge’da hayat buluyor! Dekorasyonunda Mustafa Toner’in ufak yorum detayları, Derin Sarıyer’ın benzersiz tasarımları ve değişik tasarım objeleri ile vurgulanırken dekoruna renk katan dokusu, sıcak ve samimi atmosferi ve ilk bakışta göze çarpan eşsiz tasarımda ışıltılı barı ile W Lounge, “lounge” konseptine etnik dokunuşlarla bambaşka bir anlam katıyor.

Executive Chef Kenan Baylan’ın sihirli dokunuşlarıyla hazırlanan, sadece W Lounge’da bulabileceğiniz atıştırmalıklar, tapaslar ve enfes tatlardan oluşan menüye, ağız sulandırıcı ve birbirinden lezzetli kokteyller eşlik ediyor.

Tüm bu unsurlarıyla W Lounge, günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak ve iyi vakit geçirmek adına bir numaralı kaçış noktanız olacak!

İstanbul
Tel : 0212 381 21 21

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.