şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Sandra’s İstanbul Brasserie

Sandra’s İstanbul Brasserie & Tapas Bar Akdeniz Mutfağı’na özgü doyumsuz lezzetleri ve sıcak atmosferi ile Ortaköy’de açıldı…

Eşsiz boğaz manzarası, temiz deniz havası, lezzetli menüsü ve kaliteli hizmeti ile Sandra’s İstanbul Brasserie & Tapas Bar bu yaz Ortaköy’ün en çok ziyaret edilen mekanlarından biri oldu.

Ortaköy’ün tarihi dokusu ile uyumlu bir restorasyonla hayata geçirilen Sandra’s İstanbul, eşsiz manzaralı terası ile 150 kişiye hizmet verecek bir düzene sahip bulunuyor.

Türk, Fransız ve İspanyol mutfaklarından Akdeniz'e özgü doyumsuz ve sağlıklı lezzetleri eşsiz bir şekilde sunan Sandra’s İstanbul, lezzetlerinin tamamı için yörelerinin en kaliteli malzemelerini kullanıyor. Sandra’s İstanbul birbirinden güzel tapaslar, Valencia usulü paella, taze hamur kullanılarak üretilen ev yapımı dolgulu makarnalar, özenle seçilerek hazırlanmış et, tavuk, deniz ürünleri spesiyaliteleri ve 1900 yılından bu yana Roma’da faaliyet gösteren İtalyan dondurmacı Giolitti’nin birbirinden nefis dondurmalarını Pazartesi’den Pazar’a, sabah saat 10.00’dan gece 02.00’a kadar misafirlerinin damak zevkine sunuyor.

Sade dekorasyonu, sıcak ama özenle yaratılmış bir atmosferin hâkim olduğu Sandra’s İstanbul’da isterseniz güne zengin bir kahvaltı ile merhaba diyebilir, öğlen leziz yemeklerle iş molası verebilir, ya da akşam mojitolar, caipirinhalar ama özellikle Sangria ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Ortaköy Meydanı
Ortaköy İstanbul
Tel : 0212 227 29 95
Web Sitesi: http://www.sandrasistanbul.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.