şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Rossopomodoro

Rossopomodoro Türkiye’de…

Geleneksel Napoli mutfağının önde gelen lezzet temsilcilerinden “ Rossopomodoro” İstanbul’da…

Dünyada 120’den fazla restauranta sahip, Napoli’nin geleneksel yemek ve şarapları ile müthiş bir itibara sahip olan Rossopomodoro ; Türkiye’deki ilk restaurantını geçtiğimiz günlerde İstanbul Anadolu Yakasının kalbi Bağdat Caddesine 150 m mesafede olan Göztepe Parkı karşısında açtı.

Modern, özgün ve rahat dekorasyonu ile keyifli bir mekan özelliklerine sahip olan Türkiye’nin ilk “Rossopomodoro” restaurantı tam karşısında yer alan yemyeşil Göztepe Parkı ile misafirlerinin yaz ve kış kendini farklı bir atmosferde hissetmesini sağlıyor.

Bir Napoli geleneği...
Dünyada 120’den fazla restaurant ile Napoli’nin geleneksel yemek ve şaraplarını sunarak müthiş bir itibara sahip olan Rossopomodoro; Napoli’nin Campania bölgesinin seçkin üreticileri ve çiftliklerinden gelen ürünlerle benzersiz eşsiz bir yaklaşıma sahip.. Otantik Napolitan deneyimini ürünlerinin yüksek kalitesi, sıcak karşılama atmosferi ve mükemmel servisi ile birleştirerek sunmaktadır…

İstanbul’da Bir Dilim Napoli….
Napolitan Pizzamız, sadece Caputo’nun kırmızı kalite unu ve doğal olarak mayalanan hamuru ile yapılır. İstanbul’da Bir Dilim Napoli’yi eşsiz kılan, otantik içerikler, geleneksel Napoli yemek tarifleri ve geleneksel yöntemlerin birleşimidir.


Menü içeriğinde yer alan en önemli ürünlerimiz Güney İtalya’dan (özellikle Napoli çevresindeki Campania bölgesinden) gelmekte ve bütün şeflerimiz geleneksel Napoli pizza ve mutfak sanatı konusunda yıllarca eğitim almaktadır. Benzersiz pizzalarımız, Napoli’de özel olarak imal edilip, getirtilen odun fırınlarında yapılmaktadır..

Rossopomodoro menüsündeki her bir yemek, Campania’nın Napolitan bölgesinde bulunabilen en iyi kalite ürünlerle, geleneksel reçete ve yöntemlere uygun olarak hazırlanmaktadır. Özel parti ve toplu davetleriniz için rezervasyon İş arkadaşlarınız, dostlarınız ve çocuklarınıza “Özel Davet ve Pizza Partileri” için özel set menüleri ile seçkin servis ve imkanlar sunuyor.…

Prof. Dr. Hulusi Behçet Cad.
No : 10 Göztepe
Kadıköy İstanbul
Tel : (216) 385 23 00

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.