şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Kavak Fish House

Dört mevsim balık keyfini yaşayabileceğiniz doğanın yeşili denizi mavisinin tarihin iç içe olduğu Boğaz ile Karadeniz’in birleştiği noktadaki en iyi restaurantlardan birisi olan kavak fish house bölgesindeki denize en yakın ve en şık terası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Soğuk ve sıcak mezelerin geniş bir yelpazede balık severlere sunulduğu ve deniz ürünlerinin günlük olarak bizzat mekan sahipleri tarafından hal’den getirtilerek veya direk kavak’lı balıkçı teknelerinden alınarak hazırlandığı mekanımızda, damak tadını seven balık tutkunları için çok özel spesiyaller de bulunmaktadır. kavak fish house gruplar için 80 kişilik, misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. İstanbul’a en yakın (Kavacık’dan yeni yol ile 15 dk. ve 15. km.) sayfiye yeri olan Anadolu Kavağı’nda hizmet vermektedir.

Mekanımız kavak fish house hafta içi ve hafta sonu saat 10:00 – 12:00 saatleri arasında Anadolu Kavağı’nın en güzel terasında serpme kahvaltı servisi’de vermekte’dir.

Kavak Fish House 2011 yılında faaliyetine başlamış olmasına rağmen gerek yerli gerekse yabancı turistler ve balık severlerden çok güzel övgüler almakta ve bu gurur restaurant çalışanlarının, yöneticilerinin daha iyi hizmet verme arzusunu arttırmaktadır.

Anadolu Kavağı Balığı ile olduğu kadar tarihi değerleri ve Yaros Kalesi ile de ün salmıştır, bu bölgeye özel araç ile gelebilmenin yanı sıra belediye otobüsü ve şehir hatları vapurları ile gelmekte oldukça basittir, kavak fish house ‘ye gelip özenle hazırlanmış deniz ürünlerimizi ve mezelerimizi tatmak isteyen müşterilerimize önerimiz gelecekleri tarih önceden belli ise rezervasyon yaptırmalarıdır.

Anadolu Kavağı Mahallesi
Kavaklı Yalı Sk. No:14 (İskele Meydanı)
Anadolukavağı İstanbul
Tel : 0216 320 24 65
Web Sitesi: http://www.kavakfishhouse.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.