şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Harem Cafe & Brasserie

HAREM KAPILARINI LEZZETE ARALADI…

Batılılar için Harem her daim gizemli, esrarengiz ve büyülü oldu. İstanbul’u ve Doğu’yu gezen oryantalist yazarlar, giremedikleri Harem’i hayallerindeki imgelerle betimlemek zorunda kaldı. Harem, hep özenilen, imrenilen, gıpta edilen bir düş ülkesiydi. Burada yaşanan aşklar, hayalleri süsledi. Ulaşılması imkânsız bu dünya, rüyaya dönüşüp masallara konu oldu.

Harem rüyasını gastronomiye taşıyan Harem Cafe & Brasserie, yemyeşil bahçesiyle yorucu kent yaşamından kaçıp sığınabileceğiniz bir cennet. Öğlenleri hafif ve sağlıklı bir salata ile günün devamı için enerjinizi yenileniyor. Akşamları ise günün yorgunluğu leziz bir yemekle, tatlı ve kahve eşliğinde bitmesini istemeyeceğiniz sohbetlerle atılıyor. Ekmekler, mutfaktan taze taze çıkıyor ve masanıza halis Ayvalık zeytin ve zeytinyağları eşliğinde getiriliyor.

  Çalışanlar için her güne özel menüler de sunan Harem, plazalarda, masa başında, doğaya hasret geçirilen saatlere inat, bir öğle kaçamağında ya da günün sonunda sizi doğayla tekrar buluşturuyor.

İç mekanı 25, bahçesi ise 75 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede olan mekânın menüsü, Türk, Fransız, İtalyan ve Osmanlı mutfağının seçkin lezzetlerinden oluşuyor. Her biri son derece deneyimli profesyonellerden oluşan ekibinin aşkla yapmış olduğu lezzetleri tadacak, şölene dönüştürülen sunumlarının keyfine varacak ve sadece bedeninizi değil ruhunuzu da doyuracaksınız.

  Günün her saati ziyaretçilerine keyifli bir ortam ve eşsiz lezzetler sunan mekânın mutfağı, Pazar hariç her gün saat 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Vale hizmetinin de bulunduğu Harem, Pazar günlerini doğum günleri, iş toplantıları, özel gün kutlamaları, grup brunch’ ları gibi organizasyonlara ayırıyor.

Nispetiye Mahallesi, Aytar Caddesi
Başa Sokak, No: 7 / 1B
Levent İstanbul
Tel : 0212 279 69 09
Web Sitesi: http://www.haremcafe.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.