şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Karaca-29

Kozyatağı Canlanıyor…

Karaca-29 Anadolu yakasının en işlek ticaret hayatının içinde kaliteli eğlencenin tek adresi. Kozyatağı iş hayatının yoğun stresinin yaşandığı bir alan olmaktan çıkıp eğlenceye kapılarını açıyor. Cuma – Cumartesi akşamları kaliteli müzik dinlemek isteyenler için yepyeni bir mekân burası. Eğlence mekânların da diretilen meyve ve çereze savaş açan mekân hem mutfağındaki çeşitlilik hem de servisinde ki kaliteyle göz dolduruyor. Karaca -29 mutfağında kebap çeşitlerinden ızgara çeşitlerine ve fırın çeşitlerine kadar aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. İsterseniz fix menüye dâhil olabiliyor isterseniz de özel mönüler oluşturabiliyorsunuz.

Her Cuma sizleri grup Zin Gözen ve Grubu ağırlıyor. Türkçe popüler müzikle hem ruhunuzu dinlendiriyor hem de eğlendiriyor. Marmara üniversitesinde müzik öğretmenliği de yapan sanatçı sizleri kaliteli müziğe doyuruyor.

Her Cumartesi yine işin çekirdeğinden yetişen bir Fasıl grubu sizleri ağırlıyor. Tansel sarı ve grubu canlı fasıllarıyla kulaklarınızın pasını siliyor. Konservatuar mezunu ve aynı zamanda müzik hocası olan Tansel Sarı sizleri yine kaliteli müzik ve eğlenceye doyuruyor.

Karaca-29 Anadolu yakasının en kaliteli eğlence merkezi olma yolunda ilerliyor. İş stresinden bunalanlar, kaliteli müzik dinlemek isteyenler, eğlendiğim mekân nezih olsun diyenler için tartışmasız en uygun mekân burası. Karaca-29 150 kişilik oturma kapasitesiyle Tüm toplu organizasyonlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir mekân. Önümüzdeki günlerde restaurant olarakta farklı lezzetlere imza atacak olan mekân Kozyatağı’nı hareketlendireceğe benziyor.

Kozyatağı Güney yan yol. Kaya Sultan Sok.
No: 83-1A Filli boya sokağı
Kozyatağı İstanbul
Tel : 0216 416 75 30 – 60
Web Sitesi: http://www.karaca-29.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.