şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Boaz Bar

Le Méridien İstanbul Etiler, “BOAZ”ı yeni bir perspektifle sunuyor.

Açıldığı günden bu yana şehre “yeni bir bakış açısı” getiren Le Méridien İstanbul Etiler, İstanbul’u ve Boğaz’ı hiç görülmemiş bir perspektiften, sofistike bir deneyim eşliğinde keşfetmek isteyen konuklarını, otelin 34. katında açılan BOAZ Bar’a davet ediyor.

Çağdaş, şık ve ikonik tasarımıyla İstanbul’un popüler bölgesi Etiler’in yeni gözdelerinden biri olmaya hazırlanan BOAZ Bar, sunduğu 360 derece, panoramik İstanbul manzarasıyla, şehirle yeni bir etkileşim tecrübesi yaşatıyor. Her iki köprüyü de gören ve İstanbul Boğazı’nı boydan boya takip eden barın, 250 metrekare iç mekanının yanı sıra, 250 metrekare de özel terası bulunuyor. Her gün öğlen 3’te açılan BOAZ, hafta içi gece 12’ye, hafta sonları ise 2’ye dek konuklarını ağırlıyor.

Cuma ve Cumartesi geceleri DJ performansına da ev sahipliği yapacak BOAZ, özel organizasyonlar, küçük davetler ve kokteyller için kapatılabiliyor. Türkiye’nin ilk Le Méridien’i olan otelin 34. katında yer alan BOAZ Bar, Le Méridien kültürünün ayrılmaz parçalarını da kusursuz biçimde yansıtıyor. Yaratıcı ve gezgin konuklarını keşfetmeye davet eden mekan, ışıklandırmasındaki detaylar ve dekorasyonunda kullanılan sanat eserleriyle, konuklarını ilham verici bir yolculuğa davet ediyor.

Dünya mutfağından lezzetlerin, imza niteliğindeki şaşırtıcı yaratımlarla buluştuğu BOAZ, iddiasını mönüsüyle de ortaya koyuyor. Le Méridien’in mutfak tutkusundan esin alarak, Türk damak tadına uygun ancak özgün seçenekler sunan BOAZ’da, klasik atıştırmalıkların yanı sıra, baharatlı meyve jölesi gibi provoke edici lezzetler bulmak da mümkün oluyor. BOAZ, zengin kahve, tatlı ve içki mönüleriyle de dikkat çekiyor.

34 katlı binasında Boğaz ve şehrin ilham verici manzarasını sunan, uzun konaklamalar için tasarlanmış 18 residential suite içeren 259 konuk odasıyla kapsamlı bir çağdaş yaşam deneyimi vaat eden Le Méridien İstanbul Etiler Genel Müdürü Michael Schlueter de, barın hem otel, hem de İstanbul için önemine dikkat çekerek, “BOAZ, İstanbul’un yeni şekillenen şık, modern ve keşfe açık dokusuyla kusursuz bir uyum sergiliyor” diyor.

Şehrin yeni çağdaş sembollerinden biri olarak öne çıkan Le Méridien İstanbul Etiler, yeni açılan barı BOAZ ile, bütünleşik bir damak ve şehir deneyimi vaat ediyor.

Cengiz Topel Cad. No:39
Etiler İstanbul
Tel : 0212 384 03 32
Web Sitesi: http://www.bit.ly/NbBVAc

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.