şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Khalkedon Fenerbahçe

Yaşamın Kıyısında Muhteşem Bir Manzara,Masmavi bir deniz,Fenerbahçe koyunda maviye nazır eşsiz bir manzara işte Khalkedon Fenerbahçe.

Khalkedon Fenerbahçe seçkin iç tasarımı, eşsiz deniz manzarası ve iddialı mönüsü ile Anadolu Yakası’na Nişantaşı havasını getirirken, güneydeki gözde yazlık mekânların tarzını da İstanbul’a taşıyor.

Restorant, cafe-bar konseptine sahip Khalkedon Fenerbahçe Anadolu yakasında tek olma özelliği taşıyor. Her tarafından deniz gören Khalkedon Fenerbahçe, her iki tarafı camdan oluşan dizaynı ve iç açan dekorasyonuyla Türkbükü’ndeki yazlık mekanların havasına sahip, şeffaf ve aydınlık bir mekan…

Anadolu yakasında bir ilk olan Khalkedon Fenerbahçe’nin mutfağı da çok iddialı. Dünya mutfağının şaşırtıcı lezzetleri, çok özel sunumlarla konuklarla buluşuyor.

Yaz aylarında gün boyu keyif... Kapalı alanı 300 kişilik kapasiteye sahip mekân yazın gelmesiyle birlikte daha çok konuğu ağırlayabilecek. Mekânın yaz sezonu için amacı konuklarını sabahın erken saatlerinden itibaren ağırlayıp, cafe-restoranında dünya mutfağından çeşitli lezzetler sunmak, akşamüstüne doğru çeşitli özel kokteyleri de kapsayan içkilerden yudumlamalarını sağlamak ve gece de koyun yaz esintisinde muhteşem müzikler dinletmek...

Khalkedon Fenerbahçe yaz aylarında Boğaz’da gezen teknelerin yanaşıp müzik eşliğinde yemeklerini yiyip, içkilerini yudumladıktan sonra yollarına devam edecekleri ayrıcalıklı bir mekan..

Ayrıca her Pazar brunch bulunmaktadır...

Fener Kalamış Cd. Marina Karşısı
No:90
Fenerbahçe İstanbul
Tel : 0216 550 51 95-96
Web Sitesi: http://www.khalkedon.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.