şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Refresh The Venue

Gerek fiziksel özellikleri gerekse pozisyonu itibarı ile rakipsiz duruşu olan ondört dönümlük arazi içerisinde toplamda 2000 metrekare kapalı alanı ve 5000 metrekare açık alanı bulunan Refresh The Venue, Maslak gibi İstanbul’un kalbi olma yolunda hızla ilerleyen, geçtiğimiz aylarda önüne inşa edilen Metro ile bunu perçinleyen, ulaşımı son derece kolay bir lokasyona sahiptir.

Her konsepte uyum sağlayabilen fonksiyonel yapısı, kendine ait otoparkı ile misafirlerini arabalarından indikleri andan itibaren ağırlayan ve bu sebeple çok seçkin etkinlik, davet ve hatta “konsept düğünler” için bile tercih edilen Refresh The Venue, Turizm Bakanlığı tarafından kendisine tanınan Özel Tesis olmasının tüm avantajlarını da müşteri ve iş ortakları ile paylaşıyor.

1500 metrekare ile kendi içinde iki farklı salonunu hizmete sunan (Ground Hall ve West Hall) ana binanın yanı sıra (Center Hall) bağımsız veya birlikte kullanılabilen 450 metrekarelik alanı ve 7 metre tavan yüksekliği olan ikinci binası ile (New Hall) bu hizmetin çok yönlü ve kreatif olarak kullanılmasına fırsat tanıyor.

Aynı anda iki salonu birlikte kullanarak, 36 hafta boyunca devam eden “Benimle Dans Eder misin?”, “Super Lady”, “Bir Dilek Tut”, “Gölgeler”, “Laf Aramızda”, “MasterChef” gibi yarışma ve talk show programları ile canlı ya da banttan yayınlanan birçok televizyon programına ev sahipliği yapma fırsatını buldu.

İstanbul’un gece hayatına yön veren organizasyonlara ve şirket etkinliği, özel gece, gala yemeği, defile, düğün ve lansman gibi her türlü kurumsal eventlere ev sahipliği yapan Refresh The Venue, yılda yaklaşık 120.000 ortalama müşteriyi, yaklaşık 50 adet organizasyonu ve sektöre yön veren dev firmalara sunduğu 50’yi aşkın anahtar teslim projeyi gerçekleştiriyor.

Çok amaçlı kullanım imkanı ile kiralanabilir mekan ihtiyacını gidermenin yanı sıra catering, güvenlik, temizlik, dekor, sahne, ses ve ışık hizmetlerini de kapsayan eksiksiz servislerde bu anahtar teslim projelerin tercih edilmesini ve çok daha ekonomik olarak hayata geçirilmesini sağlıyor. “Kristal Elma”, “Hürriyet Kırmızı Gece”, “Tofaş Otomotiv Grup Lansmanı”, “MTV Avrupa Müzik Ödülleri Gecesi”, “HSBC Şirket İçi Eğlencesi” , “Turkcell Yılbaşı Partisi”, “Axe Lansmanı”, “Discovery Channel Gecesi” ile “Show Tv Yeni Yayın Dönem Partisi” akla ilk gelen özel etkinliklerden sadece bazıları…

Gerçekleşen bunca kurumsal etkinliğin yanı sıra, rakipsiz duruşu, modern mimarisi ve etkileyici atmosferi ile alternatif düğün etkinliklerine de ev sahipliği yapan Refresh The Venue, Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın, Ozan Doğulu ve Ece Yosmaoğlu’ nun, Sinem Güven ve eşi Murat Ersönmez’ in en mutlu günlerinde, onları yalnız bırakmayarak ağırlama şansını yakaladı…

2007 yazında hayata geçen 6.000 kişilik kapasitesi ve 250 metrekarelik dev sahnesi ile İstanbul’a fazlası ile yakışan “İstanbul Arena” projesi ile Julio Iglesias’dan Jose Carreras’a, Lionel Richie’den Chaka Khan’a, Dream Theater’ dan Joe Satriani’ ye, Jethro Tull’ dan Kool & The Gang’ a, Blind Guardian’ dan James’ e, Global Gathering’ den Dredg’ e bu güne kadar 100’e yakın konsere imza atan “Open Air @ Refresh The Venue”, plato olarak da bir taraftan farklı projelerini de yürütüyor.

Bu muhteşem tesis, Sektörde geçirdiği 10. yılının ardından bir ilke imza atarak, ilk uzun metrajlı film projesi için Sinema sektörüne de hizmet vermeye başlayarak Film Platosuna dönüştü. Türk Sinemasında nerede ise 40 yıllık mazisi olan, iki kere sinemaya uyarlanmış, Türkiye’nin her şehrinde tiyatro sahnelerine çıkmış ve seyircinin yoğun ilgisini çekmiş bir eser “Yedi Kocalı Hürmüz” ile çekimleri 40 gün süren “Fetih 1453”projeleri peşpeşe tamamlandı. Fatih Sultan Mehmed’ in İstanbul’ un Fethi’ ni anlatan uzun metrajlı sinema filmi, “Refresh The Venue” platolarında hayat buldu.

100. Yıl Oto Sanayi Sitesi, AOS G-52
Çömlekçi Sokak, No:30, 34398
Maslak İstanbul
Tel : 0 212 346 20 60
Fax : 0 212 346 20 61
Web Sitesi: http://www.re-fresh.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.