şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Social

Bir buçuk yıllık restorasyon ve dekorasyon çalışmalarının peşinden konuklarına, kapılarını açan Social Cafe & Restaurant, kırk yılı aşkın bir hizmet ve turizm deneyimine sahip işletmeciler tarafından hayata geçirilmiştir.

Sıraselviler caddesine olan cephesinden ufak bir İtalyan restoranını çağrıştıran mekan, asma katı, eşine az rastlanır tarihi su sarnıcı, labirent biçimindeki koridorlarının sonunda karşınıza çıkan arka salonu ve geniş bahçesiyle özellikle yabancı misafirlerinin ilk görüşte ilgisini kazanmaya başlamaktadır.

Profesyonel mimarların danışmanlığında renovasyon'u gerçekleştirilen Cihangir SOCIAL plan olarak dört ayda yenileme çalışması olarak on dört ayda tamamlanmıştır. İstenilen konsepti (projeyi) yakalamak adına her bir detayına dikkat edilerek mekânın mimari yapısı bozulmadan tamamlanmıştır. Kullanışlılık ve sıcaklık açısından rahat ve konforlu bir ortam ve görüntü elde etmek adına yenilikçi bir tarz temel alınmış ve postmodern bir görüntü yakalanmış, öte yandan da binanın ve mekânın tarihi dokusu ortaya çıkartılmıştır.

Her türlü damak zevkine hitap etmek adına mönü olarak dünya mutfağı tercih edilmiş, birbirinden profesyonel aşçılar tarafından yapılan yemekler her defasında konuklarından övgüler almıştır. Meksika, İtalya, Arjantin ve Fransız yemeklerinin yanı sıra yabancı misafirlerini de düşünerek Türk mutfağından da seçenekler konulmuş ve özellikle Türk yemekleri bölgede yaşayan yabancıların çoğunluğunun favorisi haline gelmiştir.

Dört farklı bölümden oluşan ve her bölümünde farklı bir atmosferi yaşayabileceğiniz mekânda kısa zamanda birçok konseptte toplantılar, partiler ve yemekler düzenlenmiş ve her defasında da sunumlarıyla, dizaynıyla ve lezzetleriyle gelenlerin beğenisini kazanmıştır.

Sıraselviler Cad. Gravier Apt. No:72
Cihangir
İstanbul
Tel : 0212 293 30 40
Web Sitesi: http://www.socialcihangir.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.