şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Carnaval Büfe

Carnaval Büfe markası 2011 yılının Mayıs ayında konser, festival ve organizasyonlarda faaliyet göstermek üzere kuruldu. Katıldığı konser ve festivallerde lezzetli, farklı ve eğlenceli menüsü ile kısa sürede insanların bir numaralı tercihi haline gelmeyi başardı. Kurulduğu günden beri İstanbul’un en kalabalık ve popüler organizasyonlarında kendine yer edinen CarnavalBüfe, müşterilerinden gelen yoğun bir sabit mekân talebiyle beraber 2012 yılının Mart ayında Kadıköy Barlar Sokağı’n da hizmet vermeye başladı. Konser fanatiklerinin ve Kadife Sokak müdavimlerinin arasında bir fenomen haline gelen Carnaval Büfe, lezzetin ve eğlencenin olduğu her yerde karşınıza çıkabilir.

Carnaval Büfe’nin amacı, farklı menüsünü geleneksel formlarda işleyip, ortaya adına aşina olduğunuz ama tadıyla ilk kez karşılaştığınız, yemesi kolay ve merak uyandırıcı ürünleriyle fast-food sektöründe farklı bir alternatif olmak.Titiz malzeme seçimi ile daha sağlıklı bir fast-food alternatifi olup, siz değerli misafirlerine mutlu edici fiyatlar ve lezzetli menüsü ile her ziyaretinizde güzel anlar yaşatmayı hedefliyor.

Kurulduğu ilk günden beri sürekli kendini geliştiren Carnaval ekibi, iyi müzik ve eğlence anlayışıyla beraber lezzete verdiği önem ile yemek kalitesini dünya seviyesine çıkarmayı hedefleyen Türk markaları arasında kısa zamanda yerini almak istiyor. Kaliteden ödün vermeyen stratejisi ile yeni şubeleriyle de birçok noktada sizlerin lezzet durağı olmayı diliyor. Carnaval Büfe, mutlaka denenmesi gereken CornDog, Peynir Topu, Kıy Burger ve gurme Hot Dogları dışında özel yapım soslarıyla da yemek severlerin kalbini çalıyor.

Caferağa Mahallesi, Kadife Sokak
Eren Apartmanı No:6
Kadıköy İstanbul
Tel : 0216 405 25 00
Web Sitesi: http://www.carnavalbufe.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.