şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Dominos Pizza

Domino’s Pizza şimdi de Ege’nin kalbinde atıyor!

KalDer ve KA Araştırma Limited tarafından ortak olarak yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’de hızlı servis restoranları kategorisinde 2011 ve 2012’de olduğu gibi 2013 yılında da birinci sırada yer alan Domino’s Pizza, Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor.

Domino’s Pizza Ege Bölgesi’ndeki restoranlarına bir yeni halkayı da Bodrum Marina şubesi ile ekledi. 310. şubesi olan Bodrum Marina ile ilk kez 7/24 hizmet verecek olan Domino’s, Bodrumluları yeniliklerle buluşturacak.

Domino’s Pizza Bodrum Marina şubesi birçok “ilk”i de beraberinde getiriyor. Domino’s, 24 saat açık ilk şube olma özelliğini taşıyan Bodrum Marina ile menüsünde de yenilikler sunuyor.

Lezzetine doyum olmayan pizzalarına ek olarak, taptaze ve doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltı pizzaları, Domino’s ayrıcalığı ile ilk kez Bodrumlularla buluşuyor. Bodrum Marina’da çay ve kahve keyfi yapmak isteyenleri de sevindiren Domino’s, sıcak içecek servisi ile bir kez daha sevenlerinin gönlünü fethediyor. Sunduğu yeniliklerle şimdiden Bodrum Marina’nın gözdesi olan Domino’s Pizza, üç farklı salata çeşidinin yanı sıra yeni dondurma ve tatlı çeşitleri ile de Bodrumluları nefis lezzetlerini keşfetmeye çağırıyor.

Bodrum Marina’nın en dikkat çekici yerinde şube açan Domino’s Pizza’nın dış cephesinde marina temasına uygun olarak beyaz ve mavi renklerin kullanılması mimari yapıyı korumasıyla dikkatleri çekiyor. Marina ve deniz temalı objeler ile endüstriyel tasarımlar farklı bir atmosferde lezzet dolu bir pizza şöleni yaşatıyor. İki katlı Domino’s Pizza Bodrum Marina Şubesi terası ile de benzerine az rastlanır bir manzarayı ayaklar altına seriyor.

Bodrum Marina
Muğla

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.