şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Cafe Locale

ATAŞEHİR'E CAFE LOCALE LEZZETİ EKLENDİ

Renkli mimarisini eşsiz lezzetlerle harmanlayan Cafe LOCALE İstanbul, İstanbul’un yeni yüzü Ataşehir'de. Cafe LOCALE İstanbul yeni yılda yeni tatlar keşfetmek, keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ilk adresi olacak.

Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri bir arada sunmak düşüncesiyle hayata geçen Cafe LOCALE İstanbul, Ataşehir'de . Cafe-restoran konseptinde hizmet veren Cafe LOCALE İstanbul; profesyonel mutfak kadrosunun özenle seçerek hazırladığı yemek menüsü ile fark yaratıyor. Güne sağlam bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için zengin bir menü alternatifi sunan Cafe LOCALE İstanbul, kalorisi ayarlanmış özel kahvaltı seçenekleri ile özellikle spor sonrası beslenmesine dikkat edenlerin vazgeçilmezi olacak. Yemek yemeyi ihtiyaç olmaktan çıkarıp keyfe dönüştüren Cafe LOCALE İstanbul günün her saati misafirlerini farklı lezzetlerle buluşturuyor. Özellikle mekanın girişinde yer alan tatlı bölümü, yemeğini en güzel şekilde noktalamak isteyenlerin gözünden kaçmayacak. Ataşehir'e yeni soluk getiren Cafe LOCALE İstanbul geniş içecek menüsü ise kışın en soğuk havalarının yaşandığı bu günlerde gerek arkadaş buluşmaları gerekse iş toplantılarına eşlik edecek farklı alternatifleri bir arada sunuyor.

Cafe LOCALE İstanbul, seçkin lezzetlerinin yanı sıra, renkli ve özel tasarımıyla da dikkat çekiyor. Gün ışığını en iyi şekilde kullanarak aydınlık ve ferah olacak şekilde tasarlanan Cafe LOCALE İstanbul, yüksek tavanı, cam kubbesi ile hemen göze çarpıyor. Yeşil ve kırmızı renklerin hakim olduğu mekanın kendine özgü tasarımlarıyla öne çıkan aydınlatma aksesuarları ise güzel bir ambiyans oluşturuyor. Mekanın şüphesiz en marjinal kararı cam kubbenin hemen altına yerleştirilmiş olan 80 yaşındaki zeytin ağacı olmuş. Rahatlık ve konforun ön planda olduğu mekânda, farklı farklı oturma birimleri size kendinize ait bir köşede olduğunuz hissini veriyor. Misafirlerin vakitlerini en iyi şekilde geçirmeleri için her detayın hassasiyetle ele alındığı göze çarpmaktadır.

Batı Ataşehir Uphill Court Sitesi
Ihlamur Bulvarı No:10
Ataşehir İstanbul
Tel : 0216 688 22 25-26
Web Sitesi: http://www.locale.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.