şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Da Mario

İtalyan Mutfağının Klasik Adresi Da Mario 2. Restoranını Kalamış’ta Açtı!

İtalyan mutfağının değişmeyen adresi Da Mario, 20. yılını bitirirken İstanbul’un Anadolu Yakası’nda 2. restoranını açtı. Da Mario, İtalyan mutfağı tutkunlarını bundan böyle Kalamış’taki yeni adresinde de ağırlamaya devam edecek.

İtalyan mutfağı sevenlerin 20 yıldır ilk adresi olmayı başaran Da Mario’nun 2. restoranı Kalamış’ta hizmete girdi. 20 yıldır değişmeyen kalite çizgisini ve lezzetten ödün vermeyen tavrını yeni restoranına da taşıyan Da Mario, Anadolu yakasında yaşayan İtalyan mutfağı severlerin de kısa sürede vazgeçilmez adresi olacak. Her sezon yenilenen menüsünde taze ev yapımı makarnalar, birbirinden lezzetli pizzalar, Akdeniz Mutfağı’nın ayrılmaz parçası salatalar ve zengin şarap seçenekleri sunan Da Mario’nun Kalamış’taki yeni restoranında da artık klasik haline gelmiş tüm lezzetleri, İtalyan mutfağını sevenlerle buluşuyor.

Sunduğu enfes lezzetler ve değişmeyen çizgisiyle İtalyan restoranları arasında yıllardır farklı bir yer edinen Da Mario’nun yeni restoranında da Etiler’de olduğu gibi İtalya’dan özel getirilen bir pizza fırını yer alıyor. Deneyimli mutfak ekibi tarafından tüm yemeklerin ‘a la minute’ hazırlandığı mutfağındaki ürünlerin en taze ve kaliteli biçimde tedarik edilmesine özen gösteren Da Mario’nun menüsündeki pek çok lezzetin yapımında ünlü İtalyan markaları kullanılıyor.

Türkiye’de yaşayan yabancıların, turistlerin ve iş yemeklerinin de ilk adreslerinden olan Da Mario’nun, Kalamış’taki yeni restoranının mimari uygulaması Autoban Mimarlık tarafından yapıldı. Dekorasyonuyla da oldukça iddialı olan Da Mario Kalamış’ın tasarımında Akdeniz yerelliğinden esinlenen malzemeler ön plana çıkıyor. Demir doğrama, dökme cam, deri detaylar, masif kapı kolları gibi öğelerle vurgulanan ince işçilik, misafirlere yıllardır alışılan klasik Da Mario deneyimini yaşatıyor.

Zengin menüsü, değişmeyen lezzet kalitesi ve misafirlerine kendilerini evinde hissettiren hizmet anlayışıyla İtalyan mutfağını sevenlerin 20 yıldır değişmeyen adresi Da Mario, Kalamış restoranında da klasikleşen çizgisini devam ettiriyor. Kapalı alanda 100 kişi, bahçesinde ise 130 kişi kapasitesine sahip olan Da Mario Kalamış 12.00-24.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Fenerbahçe Mahallesi
Fener Kalamış Yolu No: 40
Kalamış İstanbul
Tel : 0 216 348 23 38
Web Sitesi: http://www.damario.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.