şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Nar Dükkan

“Karaköy’ün Lezzet ve Keyif Bereketi: ‘Nar Dükkan’

İstanbul’un popüler semti Karaköy’de konumlanan Nar Dükkan, günün her saati, yemek keyfini adeta lezzet şölenine dönüştürüyor. Sabah kahvaltıları, öğle yemeği ve akşam iş çıkışında sevdiklerinizle yapacağınız keyifli sohbetler için yeni uğrak yeriniz bundan böyle Nar Dükkan olacak.

Karaköy’ün yeni alışkanlığı Nar Dükkan, özellikle gençlerin müdavim olduğu bölgede yaratıcı lezzet sunumları ile dikkat çekiyor. Nar mönüsünde günün her saatine yönelik hem yerel, hem de dünya mutfağına ait yemek ve aperatif önerileri bulunuyor. Venedik maskeleri ve kırmızı narlardan oluşan dekorasyon detayları, mekanda gözünüze ilk takılanlar oluyor. Ambiyansı ve Nar lezzetleri, mekanın müdavimi olmanız için size pek çok sebep sunuyor.

Başka hiçbir yerde olmayan bir uygulama ile şaşırtan Nar Dükkan, misafirlerini kitaplarla karşılıyor. Her masada yer alan kitaplarla birlikte, mekana özel bir mini kütüphane de bulunuyor. Klasik Fransızca ya da caz müzik, kahvaltınıza, öğlen ve akşam yemeklerinize eşlik ediyor.

Her damağa uygun yerel ve dünya mutfağı seçenekleri ile birlikte Nar Dükkan’a özel kahvaltı tabakları, oldukça iştah açıcı. Yaratıcı isimleriyle özdeşleşen kahvaltı seçeneklerinde neler yok ki? İki ya da tek kişilik alternatifli Leo’nun Tabağı, Boncuk Amsterdam’da, İdil Paris’te, Beril (Ben Hep Burdayım), Fulya Londra’da, Pati Newyork’ta, Demet İzmir’de, İsveç Usulü Krep ve Eggs Benedict kahvaltı severlerin vazgeçilmezlerinden.

Çalışan kesim için Nar Dükkan’da her gün öğlen enfes seçenekler mevcut. Girişteki kapının karşısındaki kara tahtada günün mönüsü misafirlere duyuruluyor. Makarna, ana yemekler, burgerler, salata, tost, gözleme ve tatlı mönüsü geniş olan Nar Dükkan’ın, yemek öncesi sıcak ekmek sepeti, yanında zeytin ezmesi ve hafif acılı özel sosu, müdavimlerinin gönüllerini çalıyor. Saat 08:00-2:00 arasında müdavimlerini ağırlayan Nar Dükkan, enfes lezzet seçenekleri ve seçkin müzikleri ile Karaköy’de güzel bir gün ya da hafta sonu geçirmek isteyenleri ağırlıyor.

Kemankeş Mahallesi
Ali Paşa Değirmeni Sok No: 22
Karaköy İstanbul
Tel : 0212 243 82 01
Web Sitesi: http://www.nardukkan.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.