şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Butcha Steakhouse Butchery&Grill

STEAKHOUSE’A YEPYENİ BİR SOLUK GETİREN BUTCHA STEAKHOUSE BUTCHERY & GRİLL ARTIK İSTANBUL’DA!

Ankara’da açıldığı günden beri büyük ilgi uyandıran, damak tadına önem verenlerin vazgeçilmez adresi “Butcha Steakhouse Butchery & Grill” eşsiz lezzetleri ve benzersiz konseptiyle İstanbul’da…

2009 yılında başkent Ankara’ya “steakhouse” konseptini getiren, açıldıktan sonra büyük ilgi görerek hızla büyüyen ve rotasını yurt dışına çevirerek Dubai’de de açılan “Butcha Steakhouse Butchery & Grill” benzersiz et lezzetlerini İstanbul’a taşıdı.

Ankara, Dubai, şimdi de İstanbul… Butcha Steakhouse’un gittiği her yerde öne çıkan özelliği ve büyük lezzet sırrının kaynağı, restoran tarafında servis ettiği ve kasap reyonunda da satışa sunduğu tüm lezzetleri kendi üretiyor olması!

Butcha’nın “Lezzet” Sırrı: “DNA'sında ‘et’ var!”
En büyük sırrı iyi et seçiminin yanı sıra “kendine özel lezzetlendirme tekniği” olan “Butcha Steakhouse Butchery & Grill”, her biri Trakya ve Batı Anadolu'dan özenle seçilen etlerini, mutfağa sokmadan önce ISO 9001: 2008 kalite yönetim ve ISO 22000: 2005 gıda güvenliği sertifikalı tesislerinde uluslararası standartlara uygun şekilde hazırlıyor olması… Bu tesislerde üretim yapan, “Butcha Steakhouse Butchery & Grill”in müdavimleri favori lezzetleri arasında sucuk ve salam çeşitleri, bresaola, antrikot ve kuzu füme, Merguez sosis gibi şarküteri tatlarının yanı sıra köfte çeşitleri, Butcha klasikleri olan 30 günlük Dry Aged Steak'ler ile İstanbul şubesine özel hazırlanan, Türkiye’de bir ilke imza atan ve sınırlı sayıda sunulan 70+ günlük Super Aged Steak'ler yer alıyor. Lezzetlerini sadece kömür ve meşe odunu kullanılan ızgarasında pişiren “Butcha Steakhouse Butchery & Grill” meşe ve kömürün kendine has kokusu ile etlerinin lezzetine lezzet katıyor.

Zengin şarap kavı ve içecek menüsü ile de ilgi uyandıran “Butcha Steakhouse Butchery & Grill”, iş yemekleri, özel buluşmalar ve davetler için benzersiz bir adres olarak öne çıkıyor!

Ayrıcalıklı Lezzetlere Eşlik Eden Şıklık…
“Butcha Steakhouse Butchery & Grill”lerin ilgi gören konsepti İstanbul’da da kendini gösteriyor. Steakhouse anlayışını fine dining konseptiyle buluşturan “Butcha Steakhouse Butchery & Grill” bu ruhunu dekorasyonuna da yansıtıyor. Mekan tasarımı Global Partners tarafından yapılan “Butcha Steakhouse Butchery & Grill”de kullanılan chester kanepeler, deri koltuklar, ahşap detaylar ve bitkiler ile barok yaklaşımlar modern yorumlara kavuşmuş.

Yemeğiniz masaya geldiği ilk andan itibaren, gerek sunumu, gerek havaya yayılan iştah kabartıcı kokusu ile kendi alanında fark yaratan ve hatırı sayılır müdavimleri olan Butcha Steakhouse Butchery & Grill lezzet serüvenini keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

Büyükdere Caddesi, Esentepe Mahallesi
No:187/1 Levent
Şişli İstanbul
Tel : 0212 939 01 91
Web Sitesi: http://www.butcha.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.