şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Baylo Bistro Bar

Baylo, yeni menüsüyle çok konuşulacak

Güldal Seçener ve Neslihan Sağlamer, güzel müzik dinleyip, aynı zamanda lezzetli yemekler yiyebilecekleri, farklı kokteyller deneyebilecekleri, en önemlisi rahat edebilecekleri bir mekan hayal edince Baylo Bistro Bar’ı açmışlar. Kamondo ailesi tarafından 19. Yüzyılda yaptırılmış bir binada yer alan mekan, orjinaline sadık kalarak restore ettirilmiş. Londra’da düzenlenen European Property Awards 2013 yarışmasından, Leisure Interior Design dalında birincilik ödülüyle dönen Baylo’nun dekorasyonu da, böylece taçlanmış. Mekana girdiğinizde sade ama sıcak detayları ve ışığı sizi o kadar huzurlu ve konfrolu hissetiriyor ki, bu ödülü hak etmişler demekten kendinizi alamıyorsunuz.

Baylo tam bir müdavim mekanı; misafirleri kısa bir süre sonra sizin de dostunuza dönüşüyor. Yurt dışında sıkça rastladığımız, müdavimlerinin her gün mutlaka uğramadan geçmediği semt mekanlarının bizim ülkemizdeki sayılı örneklerinden.

İstanbul’un merkezi Pera’da, çok dilli, çok ırklı bir yapısı olan mekanın menüsünün de bu ruhu yansıtması gerektiği düşünülmüş ve şehrin kozmopolit yapısına uygun tasarlanmış. Bunun için de 5-6 tane çok özellikli mutfak baz alınarak, onların en bilinen ve klasikleşmiş yemekleri bizim kültürümüzle yorumlanmış. Örneğin, Fransız mutfağının klasiklerinden hollandaise soslu kuşkonmazın taratorla sunulması ya da steak tartarın satır bonfile ve isot, kurutulmuş domates gibi yöresel aromalarla hazırlanması gibi. Aslını anımsatan ama Türkçeleştirilmiş dünya klasiklerini içeren bu menüye bayılacaksınız.

Özel Günleriniz İçin Butik Eğlence;
Her Cuma ve Cumartesi geceleri yormayan fakat kesinikle eğlendiren DJ performansları Baylo’da müzik severlerle buluşuyor. Baylo’nun ev gibi olmayan ama evinizde gibi hissettiren atmosferinde özel günleriniz için eğlence de organize edebilirsiniz. Bu özel mekanın bir parçası olmak size iyi gelecek.

Baylo’da Buluşalım.

Meşrutiyet Caddesi No:107/A
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212 243 60 18
Web Sitesi: http://www.baylo.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.