şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Trombon Bar

Bağdat Caddesi’nin yeni mekanı Trombon Bar

İstanbul’da yaşayan ve gün boyu şehrin koşuşturmalı hayatından bunalıp akşamüstü arkadaşlarıyla ev ortamında bir araya gelmek isteyenlerin artık Kadıköy'de yeni bir mekanı var; Trombon…

Kadıköy’ün en gözde lokasyonu Bağdat Caddesi’nde şatafatlı ikramlardan ziyade, öz ama lezzetli bir menü, geniş bira ve şarap seçeneklerinin yanı sıra özenle hazırlanan kokteylleriyle Trombon, Anadolu Yakası’nda oturanlara keyifli zaman geçirmeyi vadediyor.

Günümüzün rağbet gören yeni, sade ve samimi düzenine başarıyla ayak uyduran mekan, dekorasyonundan menüsüne kadar gelen misafirlerin kendini rahat ve iyi hissetme esasını misyon ediniyor.

Trombon Bar, sadece akşam saatlerinde değil, gün içinde rahat bir ortamda vakit geçirmek isteyenlerin yanı sıra incelikle düşünülmüş detaylarıyla ofis dışında çalışma ortamı arayanlar için de bir alternatif oluyor. Konforlu ortamıyla dikkat çeken Trombon, ayın belli günlerinde düzenleyeceği temalı etkinliklerle de 70, 80 ve 90’ların en unutulmaz müziklerini müdavimleriyle buluşturuyor.

Trombon’un menüsünde; özel şaraplar, ithal biralar, alkollü kahveler ve soft drinklerin yanı sıra salata, sıcak ve soğuk sandviç ve lezzetli atıştırmaklara kadar uzanan kendine has yiyecekler yer alıyor.

Trombon; hafta içi, pazartesi günleri hariç, 11:00 – 24:00 ve hafta sonları 11:00- 02:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Noter Sok. No:16/B Şaşkınbakkal
Kadıköy İstanbul
Tel : 0216 350 09 82
Web Sitesi: http://www.trombonistanbul.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.