şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Seraf Restaurant

ANADOLU YEMEK KÜLTÜRÜNÜN MODERN TEMSİLCİSİ

Anadolu’nun kadim kültüründen gelen özünü yaşatmak için yola çıkan SERAF Restaurant, birbirinden lezzetli yemeklere yeniden hayat veriyor.

Özlem duyduğumuz lezzetler, bir türlü aynı tadı bulamadığımız yöresel yemekler... Seraf restaurant, Anadolu’nun eşsiz yemeklerini özgün yorumuyla birleştirip büyüleyici bir konseptte sunuyor. Anadolu yemek kültürünün modern temsilcisi Seraf, mevsime uygun olarak menüsünü değiştirirken, ağırladığı misafirlerine doğal ve sağlıklı lezzetler sunuyor.

Anadolu’nun dört bir köşesinde yetişen ürünler, mevsimine uygun olarak getirilerek Seraf’ın modern mutfağında usta şefler tarafından hazırlanıyor. Kendi toprağında yetişen ve mevsiminde toplanan sebzeler, otlayarak beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan helal usule uygun olarak kesilen etler, organik lezzetler, tatlılar misafirlere servis ediliyor.

İstanbul’un iş dünyasının merkezinde nar, zeytin, mandalina ağaçlarının gölgesinde yemek keyfi sunan ve modern mimarisi ile ilgi çeken Seraf Restaurant, şehrin ortasında bir vaha niteliği taşıyor.

Seraf Restaurant, 2.366 m2 üzerine kurulu teras ve kapalı alanı ile iş yemeklerinden özel davetlere kadar çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Seraf lezzetini eve taşımak isteyenler için mutfağındaki yöresel ürünlerini restaurantın alt katında bulunan Seraf Dükkan da satışa sunuyor.

Mahmutbey Mah. Peyami Safa Cad.
No: 38/92 Bağcılar
İstanbul
Tel : 0212 445 55 05
Web Sitesi: http://www.seraf.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.