şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Tükkan

TÜKKAN’LA KARAKÖY’DE “Bİ’ KAHVE MOLASI”

İstanbul’un köklü ve tarihi semtlerinden Karaköy’de, sanat galerilerini anımsatan, tasarımcı dokunuşları ve dekorasyonu ile semtin ruhunu tamamlayan Tükkan, günün her saatine keyifle eşlik eden kahve lezzetleri ile anınıza anlam katan “bir kahve molası”na davet ediyor!

İstanbul’un köklü ve tarihi semtlerinden Karaköy’de misafirlerini ağırlayan Tükkan, ilk bakışta sanat galerilerini anımsatan dekorasyonu, ardından iştah kabartan lezzetleri ve benzersiz kokteylleri, DJ’lerin ağırlandığı, sokaklara taşan eğlenceli partileri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Nedim ve Selim Diker kardeşlerin alamet-i farikası, İstanbulluların Karaköy’deki vazgeçilmez buluşma noktası Tükkan, güne keyif katan kahve lezzetleri ile şimdi kahve severlerin de en popüler adreslerinden biri olarak öne çıkıyor.

Günün ilk ışıklarında Tükkan’dan yayılan Macchiatto, Americano, Espresso kokuları ruhunuzu ve zihninizi dinginleştirirken, lezzetleri ile de yüzünüzde benzersiz bir gülümsemeye imza atıyor. Şehrin yoğunluğundan kısa bir kaçamak yapmak isteyenlerin öğle saatlerindeki vazgeçilmezleri Cappuccino, Damla Sakızlı ve Klasik Türk Kahvesi, Iced Latte, Tükkan menüsünün iştah kabartan yemekleri üstüne damağınızdaki lezzeti taçlandıran kahve seçeneklerinden…

İş çıkışı günün stresinden uzaklaşıp, sevdikleriyle sohbeti bol buluşmalar tercih edenler ise Cafe Mocha’yı ve Fındık, Karamel, Vanilya, Çikolata, Muz aromaları ile lezzetlenen Cafe Frappe’yi deneyebilirler. Gün batımının kendini iyice hissettirdiği saatlere Tükkan’ın yeni sezon sürprizlerinden Espresso Martini damgasını vuruyor! Kahvenin, martini ile benzersiz buluşmasını sergileyen ve her yudumunda özel lezzetler yaşatan Tükkan Espresso Martini bu sezonun en iddialı kokteylleri arasında yer alıyor. Tükkan’ın, Hide Away, Banana Oh Yeah, Thyme Song gibi hem adıyla ilgi çeken, hem de lezzetiyle tadına doyum olmayan kokteyllerine şimdi yepyeni bir tat eklendi; “Tükkan Espresso Martini”… Ünlü barmen Serkan Baydemir’in yorumu ve sunumuyla yenilenen menüde kendini gösteren “Tükkan Espresso Martini” daha şimdiden deneyenlerden tam not alarak, bu sezonun en popüler kokteyli olacağını gösterdi!

Nedim ve Selim Diker kardeşlerin, gelenleri adeta evlerinde ağırlarcasına ilgiyle ve özenle karşıladığı Tükkan, günün her saatini keyifle geçirmek, benzersiz lezzetler deneyimlemek, insanın ruhuna dokunan tasarımlar keşfetmek ve şehirde keyifli bir kahve molası vermek isteyenleri bekliyor.

Kemankeş Karamustafapaşa Mah.
Mumhane Caddesi, No: 34
Karaköy İstanbul
Tel : 0212 245 31 31
Web Sitesi: http://www.tukkan.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.