şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Şato Pınar

Maltepe Sahil Yolu'nda Maltepe'nin hemen girişinde yer alan Şato Pınar, Anadolu yakasının en gözde restoranlarından. Sedef Adası'ndan Yeşilköy'e uzanan bir panoramaya hakim mekan, Türk Sanat Müziği'nin güçlü seslerinden Zeki Çetin'e ait.

Üç katlı olan Şato Pınar'ın her katında ayrı bölümler var : Girişte pizza, makarna gibi hafif yemekler bulabileceğiniz bir cafe, orta katında deniz mahsullerini tadabileceğiniz bir restoran ve üst katıda gruplara ayrılmış bir diğer restoran. Birinci kattada kışın 250, yazın 400 kişiye kadar nişan, düğün, şirket yemeklerinizi, her türlü toplantılarınız ve balık , deniz ürünlerine ayırdığınız öğle ve akşam yemekleriniz için de tercih edebilirsiniz. İkinci katında Cuma, Cumartesi geceleri Fasıl ve ardından Zeki Çetin'i Türk Sanat müziğinin seçkin eserleriyle dinleyerek keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

; "Denizde ne varsa bizde var " sloganıyla yola çıkan zengin menünün spesiyaliteleri ise Karides salata , Vatandaş salata , Pınar Güveç , Pınar pane , Kalamar Dolma , Balık Kokoreç , Deniz Mahsulleri Krepte, Balık Köfte Izgara , Midye Sote Köri Soslu , Kalamar Izgara Soya Soslu , Portakal Sufle. Her gün 12.00-24.00 saatleri arasında hizmet veren mekanda kredi kartları geçiyor, park yeri mevcut. Unutmadan Pazar günleri brunch da veriliyor.

Turgut Özal Bulvarı No: 59
Maltepe İstanbul
Tel : 0 216 442 00 00
Web Sitesi: http://www.pinarrestaurant.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.