şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Saklıköy

Doğanın gülümsediği yer…
Şehrin hemen yanındaki cennetiniz, Saklıköy Country Hotel & Club…

İstanbul’un hemen yanı başında, Beykoz yakınındaki İshaklı Köyü Ovası’nda, çevresi ıhlamur ve gürgen ormanlarıyla çevrili, 70 dönümlük bir oksijen cennetinde, 1993 yılında kurduk Saklıköy’ü. Saklıköy doğayı, doğa Saklıköy’ü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün.Prensibimiz hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak... Saklıköy,doğaya dost malzemelerle kerpiç, taş ve ahşapla kuruldu. Üstündeki her bir ağacı, bitkiyi hatta böceği ayrı ayrı sevdik ve koruduk.184 türden 10.000’den fazla bitkinin yer aldığı bahçelerimize her geçen gün yeni canlılar eklendi ve ne mutlu ki bugün Saklıköy, doğanın insana gülümsediği yer oldu!.Her mevsim kendi güzellikleriyle gelirken Saklıköy’e, adeta en güzeli olmak için yarışıyorlar kendi aralarında. İlkbaharda canlanan doğanın, yazın kokularının, sonbaharın kızaran yaprakları ve çıtırdayan şöminesi ile kışın bembeyaz manzarasının keyifleri, 365 gün boyunca ayrı ayrı yaşanıyor Saklıköy’de.

Konaklama
Doğal ,Şık ve romantik odalar..
Saklıköy Country Hotel & Club’de zevkinize göre tercih edebileceğiniz iki ayrı otel yer almaktadır. Her iki otelin de modern altyapısı gizli, konforlu country havası ise tüm eşsizliğiyle gözler önünde…Tamamı kerpiçten yapılmış ve otantik country havasında yorumlanmış Kerpiç Otel ile French Country havasındaki Taş Otel... Kerpiç Otel’in doğal nefes alan yapısı, doğal bir havalandırma sağlarken; Fransız çizgilerini taşıyan Taş Otel, romantik bir ambiyans sunar.

Yeme, içme
Bir lezzet şöleni…
Farklı yapılarda kapalı ve açık olarak bir çok yeme-içme alanı yaratılmış olan Saklıköy Country Hotel & Club'de Kerpiç Restoran, Taş Restoran, Yazlık Restoran, Mahzen Restoran, Havuz Bar, Köy Kahvesi ve Cafe’mizde Türk ve uluslararası mutfakların tatlarından özenle hazırlanmış menülerle ağırlanırsınız.

Restoranlar ve Cafe
Doğanın içinde doğadan gelen lezzetleri tatmak..
Organik bostanımızdan gelen sebzeler ile hazırlanan yemek ziyafetlerinin yanı sıra fırınımızdan çıkan sıcak zeytinli ekmek ya da ev yapımı tatlı ve keklerimizin yaşattığı lezzet şöleninin tadı, kışın şömine başında, yazın açık havada bir başka çıkar! Üye dışındaki günübirlik misafirlerimiz, sadece akşamları saat 19:00’dan sonrası için rezervasyonlu olarak restoran, cafe ve barımızdan yararlanabilirler.

Bar
Günün yorgunluğunu kışın sıcacık bir ortamda, yazları ise havuz başında keyifle atmak…
Geleneksel bar kültürünü ve alıştığınız kaliteyi yakalayabileceğiniz, zengin ana menüsünden istediğiniz içeceği ya da burçlar menüsünden burcunuza ait kokteyli içebileceğiniz ve aynı anda canlı spor yayınlarını izleyebileceğiniz, hemen her saat ünlü dj’ler tarafından hazırlanmış arşivimizden dünya müziklerini dinleyebileceğiniz barımızda, günün keyifli yorgunluğunu üzerinizden atarsınız.

Mahzen Restoran
500 yıllık bir büyü sizi bekliyor…
500 yıl öncesinin keyfini yaşamak, kurallarına uymak ve arkadaşlarınızla beraber güzel bir gece geçirmek için ortaçağ atmosferi sunan ve özgün ritüelleri ile sizi büyüleyecek Mahzen Restoran’ımız; konaklamalı ya da konaklamasız özel gruplarınız için 25 kişiden 110 kişiye kadar hizmet vermektedir.ANADOLU YAKASI :
Tem’den şile - Çekmeköy sapağından çıkıp (-32 km) Ikea mağazasına parelel şile yoluna doğru devam ediniz. Çekmeköy merkezden ( -28 km ) transit geçiniz. Ömerli ışıklara geldiğinizde sola (Beykoz - Riva) yönüne dönünüz ( -9 km). Sırapınar ve Hüseyinli köylerini transit geçiniz, Cumhuriyetköy sapağındaki Total benzin istasyonuna ( -2 km) geldiğinizde sağdan devam ederek, ishaklı köyünün içindeki SAKLIKÖY’e ulaşacaksınız.

Bayramköprü Mevkii No:6/A
İshaklı Köyü Beykoz - İSTANBUL
T: 0216 434 55 22 F: 0216 434 50 47
www.saklikoy.com

AVRUPA YAKASI :
FSM Köprüsü, Kavacık sapağndan ( -24 km) çıkıp, otoyoldan Beykoz - Polonezköy yönüne doğru düz devam ediniz. Acarkent’in yanından (sağdan) Polonezköy - Riva sapağına ( -19 km ) dönüp, Polonezköy - Cumhuriyetköy sapağından ( -17 km) devam ederek, önce Polonezköy ( -10 km) sonra Cumhuriyetköy’den ( -4 km) transit geçiniz. Cumhuriyetköy meydanından ( -4 km) devam ederek, Ömerli -Şile istikametine (sağa) dönüp, Total benzin istasyonuna geldiğinizde ( -2 km) sola dönerek, İshaklı köyünün içindeki SAKLIKÖY’e ulaşacaksınız.

Ataşehir Bulvarı Manolya Blokları 3/4 D.3
34758 Ataşehir - İSTANBUL
T: 0216 456 46 90 pbx F: 0216 456 46 37
www.mevsimmarketing.com

Bayramköprü Mevkii No:6/A İshaklı Köyü
Beykoz İstanbul
Tel : 0216 434 55 22
Web Sitesi: www.saklikoy.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.