şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Et’n More

“Kendin pişir kendin ye” Astoria’da…

Et ve daha fazlasını isteyenlere müjde! Volkanik taş üzerinde sağlıklı ve eğlenceli mangal keyfini yaratan Et’n More, şimdi Astoria Alışveriş Merkezi’nde…

Et, biz Türkler için vazgeçilmez bir lezzet... Hele ki mangal da işin içine girince bu lezzet, keyif ve eğlence ile buluşuyor. Peki mangal yapmanın keyfi her mevsim çıkabilir mi? Alışveriş molasında ya da akşam sinema öncesinde mangala zaman ayrılabilir mi? Ya da vazgeçilmez mangal aslında sağlıklı mı?

Et yemenin keyfini sağlıkla buluşturan Et’n More, Bağdat Caddesi’nden sonra şimdi de lüks Alışveriş Merkezi Astoria’da... Et ve daha fazlasını arayanların ilk tercihi olan Et’n More’da; ister ince ister kalın bonfilenizi, 400 derecelik özel fırınlarda ısıtılmış volkanik taşta kendi ellerinizle pişiriyorsunuz. Mangal keyfini eğlence ile buluşturan Et’n More’un menüsü “EğlenYe”, size mangal keyfini her mevsim yaşatıyor.

Mangalın, bütün keyifli yanlarını Et’n More’da bulabiliyorsunuz hem de kokusuz ve dumansız! Üstelik taş üzerinde et ve sebzenin muhteşem bir görüntü ve lezzet birlikteliği ile...

Kendi ızgaranızda, dilim bonfilelerinizi sadece 2 dakikada pişiriyor olmanız ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli dakikalar, öğle molası için ise ideal...

“Ben, etimin mutfakta pişmesini istiyorum” diyorsanız; 30 gün kuru bekletilmiş etiniz, özel ızgaralarda mutfakta pişirilerek servis ediliyor. Etinizi, şarap eşliğinde yemeği tercih ediyorsanız, 100’den fazla şarabın bulunduğu Et’n More, şarap seçimi konusunda da size yardımcı oluyor.

Tabii salatalar, turşular, mezeler ve patates kızartması ise masaya gelen ilk lezzetler…

Siz de muhabbeti çok, işi az bir kendin pişir kendin ye deneyimi için Astoria’ya gelin hem de bu keyfi, Türkiye’nin en iyi etleri ile yaşayın!

Astoria AVM Büyükdere Cad. 2.Kat
Esentepe İstanbul
Tel : 0 212 215 23 00

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.