şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Dedem Afrodit Resturant

KARAKÖY GALATAPORT AFRODİT Restoran, İstanbul Boğazı’nın tarihi ve en büyülü semtlerinden biri olan Karaköy’ün sahil kısmında, butik bir aile işletmesi olarak 1997 yılından itibaren hizmet veriyor.

Taze ve lezzetli yemeklerimizi tadarken aynı zamanda geçireceğiniz her anınızdan keyif almanızı sağlamayı amaç edinen afrodit mutfağında, tamamı taze ve günlük ürünlerden, nefis yemekler hazırlanıyor. Karaköy GALATAPORT afrodit gün, nefesleri kesen boğaz manzaralı terasta serpme kahvaltıyla başlar. Kahvaltı keyfi hafta sonları geç saatlere kadar devam eder. Gün boyu NURAL ÖZDEMİR misafirleri için dünya mutfağından seçkiler hazırlıyor. Güneş batarken GALATAPORT AFRODİT Çilingir Sofrası keyfi başlıyor. Çok çeşitli mezelerle başlayan rakı keyfi hem gözünüze hem de damağınıza büyük bir şölen sunuyor.

GALATAPORT AFRODİT Restoran, şehrin içinde olsa da bir o kadar uzakta.. İstanbul Boğazı’nın en şiddetli akıntısının bulunduğu Akıntıburnu’ndan esen rüzgarı sayesinde yazın en sıcak günlerinde bile rahat bir nefes alabilir, dinlendirici müziğin yanı sıra denizin kokusu ve sesi ile günün stresinden tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Özenle seçilerek hazırlanmış menüsünden ne seçerseniz memnun kalacağınız garantidir dersek yanılmış olmayız.Kahvaltısı ile güne muhteşem bir başlangıç yapıp, dünya mutfağından seçkilerin yer aldığı öğlen menüsünde balıklar salataların, , et-tavuk ve tercihlerinin yanı sıra, akşama özel Çilingir Sofrası da günlük lezzet macerasını kısaca açıklamaya yetiyor. KARAKÖY GALATAPORT AFRODİT deniz ürünleri her hafta Bodrum’dan, zeytinler ve sızma zeytinyağı ise Ayvalık’tan geliyor. Bu özellik de mezelere sağlıklı, doğal ve ayrıcalıklı bir lezzet katıyor.

Rıhtım Cad. No:25
Karaköy İstanbul
Tel : 0212 249 07 86
Web Sitesi: http://www.karakoyafrodit.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.