şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Uçar Cafe & Restaurant

Bu günlerde şehrin kalabalığından uzakta keyifli bir kaçamak yapmak isteyenler soluğu Uçar Cafe & Restaurant'ta alıyor. Küplüce'deki muhteşem Boğaz manzarası eşliğindeki mekan, konuklarına İstanbul'un şiirsi güzelliğini 360 dereceden izleme imkanı veriyor. Ulaşım kolaylığı ile "İstanbul'un içinde karmaşanın dışındaki" bu özel mekanda, günün her saati ayrı bir keyife dönüşüyor. İstanbul aşığı müdavimleri bazen Boğaz’daki mehtabın güzelliğinde, bazen de dolunay eşliğindeki yıldızlı gecelerde Uçar Cafe & Restaurant'ta buluşuyor.

Beylerbeyi sırtlarındaki bu nezih mekan, zengin menüsü ve özel tatlarıyla da öne çıkıyor. Uçar Cafe & Restaurant'ta Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri, şık sunumlarıyla yemekleri birer ziyafete dönüştürüyor. Kafenin ödüllü kahve ustasının hazırladığı içecekler günün yorgunluğunu atmak isteyen lezzet severlerin birinci tercihi oluyor. Waffle tutkunlarının favorisi olan ödüllü Baristasi'nin tadına ise hiç doyum olmuyor.

Seçkin lezzetleri ve Boğaz manzarasına hakim benzersiz güzelliğiyle fark yaratan 6500 metre kare alana kurulu olan mekan, açık ve kapalı alanıyla iş toplantılarına ve özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Boğazın balkonu sayılan Uçar Cafe & Restaurant bazen unutulmaz düğünlerin adresi, bazen de en mutlu anlarınızın sessiz tanığı oluyor.

Atatürk'ün makam şoförünün torunu olan Sami Uçar bu özel mekanı İstanbul'un en gözde ilk beş mekanından biri haline getirmeyi hedefliyor. Muhteşem manzarası ve seçkin lezzetleriyle bir gidenin bir daha vazgeçemediği Uçar Cafe & Restaurant, kısa zamanda sahibinin bu hayalini gerçeğe dönüştürecek gibi görünüyor.

Küplüce Mah. Şemsibey Sk.
No:28/A Küplüce
Beylerbeyi İstanbul
Tel : 0216 422 30 14-15
Web Sitesi: http://www.ucarcaferestaurant.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.