şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Rose Marine

Cihangir’in En Şık ve En Geniş Mekanı; Rose Marine…
Rose Marine, İstanbul’un cazibe merkezlerinin başında gelen Cihangir’e yeni bir soluk getirdi. Cihangir’in kendine has dokusu ile entegre kalarak daha şık ve geniş bir mekan sunan Rose Marine, ziyaretçilerine konfor ve ferahlığı aynı anda sunuyor. Kasım 2010’da açılan Rose Marine, 6 ay gibi kısa bir sürede Cihangir’in en gözde mekanları arasında yerini çoktan aldı bile…

Sahibi Moskovalı Marina Romanova, ilk olarak geçtiğimiz yaz Foça Mambo Beach Club ile işletmecilik hayatına başladı. Mimar ve aynı zamanda ressam olan Marina Romanova, bunca yıllık bilgi birikimini yeni yerleştiği Türkiye’de yatırıma dönüştürdü. Tüm mekanların konseptini Mimar Kutsal Kaan Alkan ile birlikte hassasiyetle dizayn eden Marina Romanova, mekanda bulunan tüm yağlı boya resimler kendi eseridir.

Rose Marine’de keşfedilecek çok şey var….
Rose Marine hem restaurant hem cafe hem de bar olarak hizmet veriyor. Özel gecelerde, özel organizasyonlar düzenleniyor. Alt salonda yer alan piyanosuna kimi gecelerde ünlü sesler eşlik ederken; kimi zaman piyano, cesur misafirlerin kullandığı bir enstrümana dönüşüyor. Burada performans sergilemek tamamen serbest!

170 kişilik oturma kapasitesi, sıcak dekorasyonu, ferah ve eşsiz yaz bahçesi, üst katta ki kütüphanesi ile size adeta “evinizin salonun” konforunu vaat ediyor. Türk, İtalyan, Fransız mutfaklarının yanı sıra, Meksika ve Çin gibi alternatif mutfaklardan yemeklerin de yer aldığı menü oldukça seçkin. Aynı şekilde seçkin dünya şarabından oluşan özel kavı da görülmeye değer...

Etkinlikleri, konserleri, partileri ile de şimdiden kendinden söz ettirmeye başladı. 09.00’da kapılarını açan Rose Marine, her gün saat 04.00’e kadar hizmet veriyor. Bu geniş mekanda önceden yerinizi ayırtmak için rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Kılıç Ali Paşa Mah. Akarsu Cad.
No:27 Cihangir
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212 249 62 77
Web Sitesi: http://www.rose-marine.net.tr

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.